פרחי באך

תמציות פרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך לגמילה מהתמכרויות

האם הכרתם פעם מישהו אשר ניסה להפסיק לעשן? או מישהו שניסה לרזות ולוותר על מתוקים למיניהם? אולי להפסיק לכסוס ציפורניים? האם התנסיתם בכך בעצמכם?
אם כן, אתם בוודאי מכירים את המאבק היומיומי אצל הנגמלים כאשר הם מתאמצים להצליח אך מתקשים מאוד להיגמל מההרגל המזיק, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.
לכן, כאשר מדובר בגמילה, כדאי מאוד להיעזר בטיפול תמציות פרחי באך אשר ייתן כוחות נפשיים ורגשיים לעבור את השלב הראשוני הקשה, ובמקביל להיעזר בתמציות פרחי באך אשר יטפלו בסיבה שהביאה מלכתחילה להרגל הממכר והמזיק. זאת על מנת לעקור את ההתמכרות או ההרגל השלילי מן השורש.

Pine
Cherry Plum
מהן תמציות פרחי באך הנפוצות ביותר במהלך גמילה? חשוב ביותר לתמוך במהלך גמילה עם תמצית פרחי באך CHERRY PLUM המטפלת בפחד לאבד שליטה מול הפיתויים בדרך.
בנוסף, מטופלים רבים המתחילים תהליך גמילה חשים פחד עצום להתמודד עם החיים האמיתיים ללא הנחמה אשר קיבלו מההתמכרות. לכן תמצית פרחי באך ROCK ROSE תעזור להתמודד עם התקפי החרדה האופייניים.
תמצית פרחי באך נפוצה נוספת היא CRAB APPLE המעניקה תחושת ניקוי, פרידה מהרגלים ישנים והתחדשות יחד עם העלאת דימוי גוף.

מהם חלק מהגורמים אשר גורמים להתמכרות ומהן תמציות פרחי באך המתאימות?

טיפול בפרחי באך להתמכרות כתוצאה מעומס יתר:
כולנו חווים מתח בחיי היומיום מידי פעם, אך כאשר המתח מלווה את האדם באופן כרוני, האדם יחפש דרך לפרוק את המתח המצטבר, לעתים על ידי עישון, אכילה מוגזמת, כסיסת ציפורניים ועוד.
כאשר אדם זה יגיע לטיפול בפרחי באך, הוא יוכל להיעזר בתמצית פרחי באך רסקיו המתאימה לטיפול בלחץ רגעי כמו לפני מבחן או אירוע מלחיץ, או בתמצית פרחי באך OAK במידה והאדם עובד קשה מידי ביחס ליכולותיו אך אינו מראה כלפי חוץ את הקשיים שאותם הוא חווה. כמו כן, תמצית פרחי באך ELM תוכל לסייע אם הוא מרגיש לחוץ מעודף משימות ומטלות ואינו יודע אם יצליח להתמודד עם כולן במקביל.

טיפול בפרחי באך להתמכרות כתוצאה מדאגת יתר:
כאשר מטופל בתמציות פרחי באך יספר כי הוא דואג יתר על המידה ליקיריו, דבר המקשה עליו להירגע ולתפקד, אז תמצית פרחי באך המתאימה היא RED CHESTNUT. הטיפול בתמצית פרחי באך RED CHESTNUT תאפשר לאדם לדאוג פחות ולא לפנות להרגלים מזיקים אשר עוזרים רגעית בלבד, אך אינם עוזרים לשורש הבעיה להיפתר ואף מחמירים את הבעיה.

טיפול בפרחי באך להתמכרות כתוצאה ממופנמות וסבל פנימי:
כאשר אדם לא מסוגל לבטא את רגשותיו בקלות, הוא יפנה פעמים רבות להתמכרויות על מנת להשקיט את רגשותיו ולהקל על הסבל הפנימי אותו הוא חש.
להתמכרות הנובעת מאדם אשר שם על עצמו מעין מסיכה של צחוק אך מבפנים סובל בשקט תתאים תמצית פרחי באך AGRIMONY אשר תקל על הסבל הפנימי ותעזור לאדם לדבר על רגשותיו אפילו אם הם לא נעימים.
אם המטופל חש ביישנות וחוסר בטחון, דבר אשר דוחף אותו להתמכרות (למשל לאלכוהול) כדי לחוש ביטחון, הוא יוכל להיעזר בתמציות פרחי באך LARCH אשר תיתן לו ביטחון עצמי ללא צורך בעזרה חיצונית מזיקה.

חשוב להדגיש כי תמיד יש צורך בטיפול פרחי באך אישי ומותאם לרגשות המטופל הספציפי!!!
זאת מאחר שלא כולנו בנויים אותו הדבר, ולכל אחד סיבותיו שלו להתמכרות ודרך התמודדות שונה. לכן אם קיימת התמכרות אשר קשה לסיים אותה לבד, טיפול בתמציות פרחי באך ייתן את המענה גם לתמיכה וגם טיפול בסיבה להתמכרות - ובכך יעלו הסיכויים להתגבר על ההתמכרות ולא לחזור אליה בהמשך החיים.


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות