פרחי באך

תמציות פרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך מיוחדות לחגי תשרי

תקופת חגי תשרי הינה זמן מצוין לעשות חשבון נפש עם עצמינו ועם יקירינו אך לעיתים תקופה זו מלווה בלחצים וקשה לנו להתמודד עם הרגשות העולים בנו. תמציות פרחי באך יכולות לעזור לנו מאוד לעבור ימים אלו בקלות ולנקות רגשות שליליים מחיינו, זאת מבלי להשאיר טראומה או התמודדות מעיקה מידי.

Pine
Pine
אם נחוש תחושת אשמה מוגזמת על מעשים אשר עשינו בשנה החולפת ונתקשה לשחרר אותה נוכל להיעזר בתמצית פרחי באך PINE. לקיחה של תמצית פרחי באך זו תיתן תחושה של סליחה עצמית והרגשה של שמחה בלי רגשות אשם.

הרבה פעמים בחגים, יש נטייה לאנשים להתגעגע באופן מוגזם לאירועים או אנשים מהעבר ובדיוק לשם כך יש תמצית פרחי באך מצוינת בשם HONYSUCKLE. היא תיתן הקלה מהגעגוע ויכולת הנאה מהחיים בזמן הווה.

תמצית פרחי באך שימושית נוספת בתקופת החגים היא WALNUT אשר תעזור לתחושת הגנה מדברי אחרים. כולנו הרי מכירים את ההערות בעת הארוחות המשפחתיות כגון: "מתי תמצא כבר כלה?" או "מתי תתחילי ללמוד?" גם כאשר הכול נאמר כביכול ברוח טובה ומתוך דאגה, עבור מי שחווה מצבים אלו אין הדבר קל לשמיעה. הייחוד של תמצית פרחי באך זו מכל תמציות פרחי באך היא היכולת שלה לתת תחושה של הגנה מפני שינויים. לכן היא מתאימה לכל מצב בחיים אך במיוחד מתאימה כדי לתת מעין "חליפת הגנה רגשית" המגנה מצוין מפני השפעות חיצוניות. שימו לב איך לאחר לקיחת תמצית פרחי באך זו כל האמירות הללו יתגמדו וניתן יהיה לקחת אותן בהומור ובקלילות בלי דרמטיות מיותרת.

אם אנחנו מרגישים מדוכדכים בערב החג מכל מיני סיבות, למשל עדיין לא מצאנו את בן הזוג או העבודה הרצויה ויש תחושת עצב אל מול החגיגיות והמשפחתיות הלוחצת, מומלץ לקחת תמצית פרחי באך מעודדת בשם GENTIAN. תמצית זו עוזרת להסתכל קדימה בתקווה ובאמונה, גם אם אנו מרגישים כי נכשלנו שוב ושוב. כאשר ניקח את תמצית פרחי באך זו נחזור להרגיש מלאי תקווה, החיוך יעלה שוב על שפתותינו ונוכל למשוך לחיינו ביתר קלות את מה שאנו מבקשים לעצמנו.

כל המארחים והמארחות אשר מתורגלים באירוח, אך לפתע בבוקר אחד חשים כי הם מוכרעים מרוב עומס ושתחושת פאניקה משתלטת עליהם, מוזמנים להיעזר בתמצית פרחי באך ELM אשר נועדה לסייע וללמד מתי צריך לנוח, ומתי להמשיך לעבוד. תמצית פרחי באך חשובה זו תיתן למעשה את הידיעה הפנימית של הגבולות האישיים של כל אחד מאיתנו ותעזור להירגע ולהיערך בחוכמה לקראת כל משימה קטנה כגדולה.

לבסוף, תמצית פרחי באך נהדרת למנוחה והתאוששות אחרי האירוח והעומס הינה OLIVE אשר תיתן פשוט את הרשות לעצמנו לנוח וללכת לישון!! בעת העומס, תמצית פרחי באך זו נותנת לנו "זריקת אנרגיה" מדהימה וכך נוכל להמשיך לתפקד ביתר כוחות. כמו כן, מיד כאשר העומס יהיה מאחורינו, נוכל בעזרת תמצית פרחי באך זו כדי לישון ללא הפרעות ולחדש את מאגרי האנרגיה האמיתיים שלנו.

קיימות כמובן עוד תמציות פרחי באך רבות נוספות, הדורשות אבחון של מטפל מוסמך בפרחי באך וניתנות לפי הצורך.

חג שמח!


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות