פרחי באך

תמציות פרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך להריון

בשעה טובה נכנסת להריון!!
רגשות מסוגים שונים בודאי מציפים אותך בעוצמות שלא הכרת ולעיתים עולים גם רגשות שליליים העלולים להקשות על התקופה הלא פשוטה ממילא.
כאשר קיימים רגשות כאלו מומלץ וחשוב לפנות לטיפול רגשי של פרחי באך אשר בטוחים לחלוטין לשימוש בעת הריון ויוכלו להקל משמעותית. תמציות פרחי הבאך יקלו על העומס הרגשי ויעזרו להביא לאיזון ורוגע.
Mimulus
MIMULUS
במהלך הריון יש נטייה ורצון טבעיים לשמור על העובר בקפידה ולכן אוכלים בריא יותר, נזהרים יותר בכל הנוגע לשמירה על הגוף. לכן, חשוב מאוד לטפל גם בצד הרגשי על ידי פרחי באך.
שימו לב כי גם אם במצב רגיל אין לכן נטייה להיעזר בטיפול זה או אחר, בעת ההיריון כדאי להיות מאוזנים רגשית שכן זה בוודאי יקל על תקופת ההריון. נציין כי הטיפול יעיל וחשוב הן עבור תקופת ההיריון והן לקראת הלידה ולאחריה בשלב של הורות צעירה וחדשה.

תמציות פרחי באך יעילות ומובילות לתקופת הריון

WALLNUT - במצב של שינוי משמעותי בחיים כמו הריון, זה טבעי להרגיש כי היציבות המוכרת מתערערת וכי השגרה הרגילה משתנה. מצב זה עלול להלחיץ ולגרום לסערה נפשית אשר אינה בריאה לנו.
תמצית פרחי באך אגוז מלך (Wallnut) תהיה משמעותית במתן תחושת בטחון והגנה, ובהקלת המעבר וקבלת השינוי כחלק בלתי נפרד מהחיים - הכל תוך כדי התמודדות קלה יותר עם המצב החדש של ההריון.
כדאי ומומלץ להמשיך לקחת תמצית פרחי באך אגוז מלך (Wallnut) לאורך כל ההיריון והתקופה אשר לאחר הלידה כדי ליצור תחושה מוגנת עבור האם (ובעקיפין גם לכל המשפחה).

MIMULUS - בזמן הריון טבעי לחשוש מהמצב הלא מוכר והחדש, אך אם הפחדים מתגברים וגורמים לסבל פנימי אשר מקשה על ההתמודדות עימם לבד, יש מקום להגיע לטיפול בפרחי באך ולהיעזר בתמצית פרחי באך פרח הקוץ (Mimulus) . פרחי באך מסוג פרח הקוץ (Mimulus) מקלה משמעותית על פחד אשר מקורו ידוע, כדוגמת פחדים נפוצים אלו: פחד מכאבי הלידה, פחד מפני נזק לעובר, פחד מפני האימהות הקרובה ועוד.
במידה וקיימים פחדים במהלך ההריון אך המטופלת אינה יודעת להגדיר ממה בדיוק היא מפחדת ומרגישה מעין תחושת פחד וחשש כללית, ניתן להיעזר בתמצית פרחי באך מסוג צפצפה (Aspen) המיועדת לפחדים אשר מקורם אינו ידוע.
חשוב מאוד לטפל ברגשות השליליים באמצעות פרחי באך ולא לסבול לבד, דבר אשר בהחלט עלול להשפיע על מהלך ההיריון, הן מבחינה רגשית ובעקבות כך מבחינה פיסית.

CRAB APPLE – תמצית פרחי באך מסוג תפוח מעונב (Crab Apple) מיועדת למצב רגשי של דימוי גוף בעייתי אשר נפוץ במהלך הריונות. כידוע, לעיתים קרובות במהלך הריון נשים רבות מרגישות לא בנוח עם גופן בשל כך שחל שינוי משמעותי במבנה, משקל וצורת גופן במהלך ההריון.
אין זה חריג לחוש כי הגוף משתנה ולא בהכרח לאהוב את השינוי, אך אם הדבר מעיב על שמחת ההיריון וגורם לתחושות קשות עד כדי חוסר קבלת השינוי וסבל פנימי, זה הזמן לטפל בתחושה זו באמצעות תמציות פרחי באך תפוח מעונב (Crab Apple) אשר יעזרו בהעלאת הדימוי הגופני ותחושת קבלה עצמית.

לסיכום
יש חשיבות רבה לטיפול ואיזון הצד הרגשי במהלך תקופת ההיריון על מנת לעבור את התקופה על הצד הבריא והמאוזן ביותר ובכך לתרום לבריאות העובר והאם כאחד. פרחי באך הם כלי נהדר לתקופה זו שכן הם פועלים בעדינות והינם בטוחים לחלוטין לשימוש בכל זמן ההיריון.

כעת זה הזמן של האם לעתיד לבצע הערכה רגשית-עצמית ובמידה שיש מקום לעזרה, כדאי לפנות לטיפול מקצועי בפרחי באך ולהתחיל לראות תוצאות והקלה תוך מספר ימים בלבד.חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות