פרחי באך

תמציות פרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

המלצות על פרחי באך ולקוחות ממליצים

בחרנו לצרף מספר המלצות של מטופלים בפרחי באך אשר חייהם השתנו מקצה אל קצה בעקבות הטיפולים. שמות הממליצים שונו על מנת לשמור על פרטיותם.

מיכל סבלה ממיגרנות אשר פגעו בתפקוד היומיומי שלה.
להמלצה של מיכל:


מיכל: "לפני הטיפולים בפרחי באך ניסיתי עשרות טיפולים וכדורים שונים על מנת להתגבר על המיגרנות, אך ללא הצלחה. כאשר התחלתי את הטיפולים בפרחי באך הרגשתי לראשונה כי הטיפול מתייחס גם לחלק הנפשי-רגשי אצלי, חלק אשר הוזנח במהלך הטיפולים הקודמים שעברתי.

הטיפולים החלו להשפיע עלי תוך מספר שבועות מהרגע שבו התחלתי לנטול את תמציות פרחי הבאך. בוקר אחד התעוררתי והרגשתי שמשהו חסר, ואז הבנתי שהמיגרנה נעלמה. כמובן שבמהלך הטיפולים היו עליות וירידות, אך בניגוד לעבר, המיגרנות אינן מהוות עוד מחסום עבורי אשר פוגע בתפקוד היומיומי שלי.

אני מרגישה שהפכתי לאדם חדש בעקבות הטיפולים, האופטימיות חזרה לחיי והפכתי להיות אדם שמח יותר שמתפקד בצורה תקינה ועצמאית. ברצוני להמליץ על טיפולים בפרחי באך לכל אדם אשר סובל מכל סוג של קושי או אי-נוחות בחייו. הטיפולים שינו את חיי!"


רונן סבל מהתקפי אכילה בלתי נשלטים אשר הובילו להשמנת יתר, תסכול ובדידות.
להמלצה של רונן:


רונן: "מאז שאני זוכר את עצמי חיי סבבו סביב אוכל וסבלתי מהשמנת יתר. עוד בתור ילד, הייתי מושא ללעג עקב בעיית המשקל שלי, דבר אשר גרם לי לריחוק ובידוד חברתי.

בתקופות קשות בחיי או בתקופות של לחץ, תמיד מצאתי את עצמי זולל כמויות גדולות של אוכל, מתוך ידיעה שזה לא טוב לי, אך בלי יכולת למנוע את האכילה המופרזת. ניסיתי עשרות סוגים של דיאטות, כדורים ואימונים, אך מעולם לא הצלחתי להתמיד בהם יותר מכמה שבועות. חשבתי על עצמי שאני חלש-אופי וכי אין לי את הכוחות הנפשיים לרדת במשקל וכבר הרמתי ידיים.

על הטיפולים בפרחי באך שמעתי מהמלצתה של קרובת משפחה אשר הבחינה כי אני נוטה להתבודד ולהסתגר בביתי מבלי ליצור קשרים חברתיים. עוד בשיחת האבחון שנערכה לי על מנת לקבוע איזה תמצית באך יהיה עלי לנטול, הרגשתי שאני חשוב מאוד למטפלת שישבה מולי. השיחה התנהלה בצורה חיובית והרגשתי שבאמת אכפת לה ממני ושהיא מאמינה בכל מאודה כי פרחי הבאך יעזרו לי להתגבר על בולמוסי האכילה.

כעבור מספר שבועות מתחילת הטיפול הרגשתי התחזקות פנימית כנגד הדחף לאכול כמויות מופרזות של מזון. אני זוכר שלראשונה בחיי הצלחתי לעמוד בשעת לילה מאוחרת מול המקרר והתגברתי על הדחף לפתוח אותו.

בהמשך הטיפולים, המטפלת הכווינה אותי לקבל ייעוץ תזונאי בנוסף, לטיפול בפרחי הבאך. הקשבתי בעצתה והפעם, בניגוד לעבר, הרגשתי כי באמת קיימים בי הכוחות הנפשיים לשמור על תזונה נכונה לאורך זמן.

היום אני נמצא לאחר כשנה וחצי מתחילת הטיפולים בפרחי באך במקביל לטיפול התזונאי. מאז תחילת הטיפולים השלתי כבר יותר מ-30 ק"ג ממשקלי ואני מרגיש שאני נמצא בדרך הנכונה. גם מבחינה חברתית אני מרגיש פחות מסוגר ויותר חברתי. אני ממליץ לכל אדם אשר הרגיש כי קיים קושי בחייו אשר אין בכוחותיו להתגבר עליו ללכת לטיפול בפרחי באך. הטיפולים יעניקו לו כוחות ואנרגיות להתמודד עם כל בעיה."


גל בן ה-10 נטה לביישנות ומבוכה מוגזמים שגרמו לריחוק חברתי בבית הספר.
להמלצה של אימא של גל:


אימא של גל: "גל היה ילד ביישן מאז ומעולם, גם כשאני משווה אותו לאחים שלו. עוד מגיל קטן כאשר גל היה בסיטואציות חברתיות מרובות אנשים, גל נשאר צמוד אלי וחשש לעזוב את ידי. כאשר גל אזר אומץ ללכת ולשחק עם שאר הילדים, תמיד הייתי צריכה לעמוד בנקודה בה הוא יכול היה לראות אותי.

כאשר גל הגיע לכיתה א', כהורים היינו צריכים לשבת איתו בכיתה בתחילת כל יום, עד אשר גל צבר ביטחון להישאר לבדו בכיתה ביחד עם שאר הילדים. עם זאת, כאימא יכולתי להבחין כי גל סובל מביישנות ומבוכה על אף היותו ילד נבון וכשרוני.

כאשר הגענו לטיפול בפרחי באך, המטפלת הסבירה לגל כי תמציות פרחי הבאך יעזרו לו להרגיש "אמיץ" כמו אביר. גל התחבר מיד לאופי הטיפול ואהב לקחת את התמציות מהרגע הראשון.

השינוי אצל גל החל לבוא לידי ביטוי כבר במהלך הימים הראשונים מתחילת הטיפול. אני זוכרת שהמורה של גל התקשרה להחמיא לנו כי גל החל להשתתף בכיתה מרצונו בניגוד ללפני-כן. כמו כן, לפתע גל החל לבקר אצל חבריו ללימודים ולהזמין חברים לביתנו בתדירות גבוהה.

אני מרגישה שכאימא עשיתי את הדבר הנכון בכך שלקחתי את גל לטיפול בפרחי באך!"


מורתו של גל: "נדהמתי לראות את השינוי ואת ההתקדמות של גל בעקבות נטילת פרחי הבאך. תוך זמן קצר גל הפך להיות משתתף פעיל בשיעורים ובפעילויות חברתיות. נראה כי הוא השאיר את הביישנות מאחוריו.
גל הראה את תמציות פרחי הבאך לשאר הילדים בכיתה והפך למוקד התעניינות."ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות