פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך

במהלך טיפולים באמצעות פרחי באך נעשה שימוש ב-38 תמציות פרחים אשר התגלו בשנות השלושים של המאה הקודמת על ידי ד"ר אדוארד באך, ממציא השיטה. מחקרו של ד"ר באך עסק במציאת התכונות האנרגטיות של כל אחת מתמציות פרחי הבאך והשפעתן על רגשות ותחושות אנושיים. ד"ר באך גילה כי בכל תמצית טמונה יכולת ריפוי וטיהור של רגש שלילי אנושי וכי על ידי שימוש בתמציות פרחי באך, ניתן למעשה לנטרל רגשות שליליים ולהגיע לכדי איזון נפי.
קיימות 38 תמציות פרחי באך
קיימות 38 תמציות פרחי באך

הפקת התמציות נעשית על פי שיטתו הטבעית של ד"ר באך ובמהלכה עוברות התמציות תהליך של דילול טבעי. מאחר ותמציות פרחי הבאך הינן מדוללות מאוד, אין להן כל טעם או ריח. עם זאת, במהלך תהליך דילול התמציות, נשמרות התכונות האנרגטיות של פרחי הבאך בזכות תכונת הזיכרון של המים.

על פי מחקריו של ד"ר באך, תמציות פרחי באך הוכחו כיעילות בטיפול ברגשות ותחושות כגון דכאון, חרדות, לחץ נפשי ומתח. למעשה, לכל תמצית של פרחי באך יש יכולת לטפל ולאזן תחושה שלילית אנושית אחרת ובאמצעות שילוב של מספר תמציות יחדיו, ניתן לטפל ברגשות שליליים מורכבים יותר.

מאמר: טיפול עצמי בפרחי באך

רשימת 38 תמציות פרחי באך ויכולות הריפוי שלהן:
על ידי שילוב של מספר תמציות פרחי באך ניתן לטפל ברגשות שלילים מורכבים. במהלך טיפולים בפרחי באך המטפל מתאים את התמציות למטופל בהתבסס על ריאיון שנעשה עימו.


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות