פרחי באך

תמציות פרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

פרחי באך

האתר מציע כלי אבחון ראשוני אונליין בחינם על פי טכניקת הטיפול באמצעות פרחי באך, בהתאם לסממנים בהם חש המטופל. ניתן לבצע אבחון עצמי על ידי כניסה לעמוד תמציות פרחי באך ומציאת התמצית אשר מתאימה לסממן.

במיוחד לקראת חגי תשרי, הוספנו מאמר המתאים לתקופה זו בשנה:
תמציות פרחי באך מיוחדות לחגי תשרי

פרחי באך הינה טכניקת טיפול אלטרנטיבית אשר מבוססת על תמציות פרחים טבעיים. שיטת פרח באך הומצאה בשנות השלושים של המאה הקודמת על ידי ד"ר אדוארד באך אשר גילה כי לפרחי באך יש יכולת להשפיע על מצב הרוח של המטופל. במשך הזמן הפכו טיפולים בפרחי באך לנדבך חשוב מהרפואה האלטרנטיבית, בזכות פשטות הטיפולים ותוצאותיהם.

שיטת הטיפול באמצעות פרחי באך כוללת שימוש בכ-38 תמציות פרחים אשר כל אחת מהן מתאימה לריפוי של מצבי רוח שליליים שונים. על ידי שילוב של מספר תמציות פרחי באך ניתן להגיע לתמצית אידיאלית עבור כל מטופל ומטופל באופן שתשפר את מצב הרוח שלו ותביא אותו לכדי איזון נפשי.

פרחי באך פועלים ליצירת איזון נפשי על ידי טיהור המטופל מאותן רגשות שליליים אשר פוגעים במצב הרוח שלו. התמציות מחזקות את אותן תכונות אופי חיוביות של המטופל וכך למעשה משפרות את מצב רוחו ותורמות לתחושה של שמחה ושלווה.

תמציות פרחי באך פועלות באמצעות תדרים אנרגטיים אשר משויכים לתחושות ומצבי רוח. על ידי נטילה של תמצית מסוימת מתוך 38 התמציות הקיימות, נוצר איזון בתדר הרגשי אשר זקוק לטיפול. למעשה, כאשר מטופל סובל מתחושה מסוימת אשר מפריעה לו ביומיום, נטילה של התמצית המתאימה תאזן אותה תחושה ובכך תטהר את המטופל מבחינה אנרגטית ורגשית.

טיפולים בפרחי באך

טיפולים בפרחי באך נעשים באמצעות נטילה של תמציות פרחי באך. הטיפולים מתאימים לכל אחד מאיתנו ומותאמים לצרכיו של כל מטופל ומטופל. טיפולים בפרחי באך כוללים שני שלבים עיקריים:


לימוד פרחי באך וקורסים ברפואה אלטרנטיבית

מטופלים רבים אשר עברו טיפול בפרחי באך שואלים אותנו אודות קורס בפרחי באך. פרחי באך הינה טכניקת רפואה אלטרנטיבית אשר כל אחד יכול ללמוד. בארץ קיימים מספר מוסדות לימוד אשר במסגרתם ניתן ללמוד את טכניקת הריפוי באמצעות פרחי באך.

כבכל טיפול אלטרנטיבי, אנו תמיד ממליצים למטופלים שלנו להתנסות תחילה בטיפולים מצדו של המטופל בטרם יבצעו קורס זה או אחר ויהפכו למטפלים.


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות