פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: אגוז מלך (Walnut)

אגוז מלך
אגוז מלך
שם מלא:
אגוז מלך
שם לועזי:
Walnut

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג אגוז מלך (Walnut) מתאימות להקלה בעת הסתגלות למצבים חדשים ולמניעת קשיים בשל שינויים.

מתי תתאים תמצית פרחי באך אגוז מלך (Walnut)

נטפל בתמציות פרחי באך מסוג אגוז מלך (Walnut) כאשר המטופל מרגיש כי הוא לא מתמודד טוב עם שינויים בחייו. טיפול בפרחי באך מתאים לטיפול במקרים הבאים: התחלת עבודה חדשה, ילד קטן שמתחיל גן חדש, מטופל אשר משנה התנהגותו לטובה כתוצאה מטיפול בתמציות פרחי באך אחרות אך נבהל מהשינוי ולא מורגל אליו, וכמובן במצבים רבים נוספים.
תמציות פרחי באך המכילות אגוז מלך (Walnut) יעזרו כאשר שינוי כלשהו בחיי המטופל גרם לחוסר וודאות ובעקבותיו חוסר בטחון אצל המטופל. חוסר בטחון מפני שינויים עלול לעצור את התקדמותו של המטופל ולגרום לו לחפש דמות לצורך הישענות רגשית.
הדבר עלול לגרום לעיכוב ההתקדמות בחיי המטופל ולהשאירו בעבר. דוגמא לכך היא ילד אשר ייכנס לגן חדש ולא מוכר. כתוצאה מכך הוא יבכה וירצה להיצמד כל העת אל אימו, דבר אשר יקשה עליו את המעבר ויקשה עליו להסתגל. במקרים כאלה, ניתן להשתמש בפרחי באך מסוג אגוז מלך (Walnut) אשר מקלים על האופן שבו המטופל מתמודד עם שינויים ומגבירים את הביטחון העצמי שלו.
כמו כן, הבחירה לטפל בתמציות פרחי באך מסוג אגוז מלך (Walnut) תעשה כאשר מטופל חש כי השפעות חיצוניות עוצרות מבעדו להתקדם בחייו וכי הוא זקוק לביטחון, זאת עקב רגישות יתר לשינויים המפריעה לו בתכניותיו לעתיד.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג אגוז מלך (Walnut)

טיפול בפרחי באך מספק הגנה רגשית ומאפשר התקדמות רגועה והרגשת בטחון בהווה ובעתיד. למעשה, תמציות פרחי באך מסוג אגוז מלך (Walnut) מלוות את האדם ברגעי שינוי בחייו ומאפשרות למטופל להתקדם קדימה אל עבר מטרותיו מבלי לחשוש בנוגע לעתיד.
ניתן לתאר את תמציות פרחי הבאך מסוג אגוז מלך (Walnut) כמעין "רשת הגנה רגשית" המאפשרת לאדם לסיים את מה שכבר לא מתאים לו ולהתחיל דבר מה חדש ללא חרטות ועיכובים. תמציות פרחי הבאך הן בעלי יכולת להעניק ביטחון רגשי למטופל אשר יקל עליו להתמודד עם שינויים בין העבר לעתיד.
האדם המטופל בתמציות פרחי באך מסוג אגוז מלך (Walnut) יוכל להישאר נאמן לעצמו ולדרכו מבלי לחפש דמויות אחרות לחיקוי או לחיזוק תחושת הביטחון. תוך כדי הטיפול המטופל ילמד שהוא יכול לסמוך על עצמו ביתר קלות.
מטופלים רבים שנטלו פרחי באך מסוג אגוז מלך (Walnut) סיפרו כי בעקבות הטיפולים הם הצליחו לסיים יחסים אשר כבר לא שירתו אותם כבעבר אך חששו מלסיים אותם. מטופלים אחרים סיפרו על היכולת שפיתחו לשנות את אשר נדרש בחייהם מבלי לחשוש מהשפעות מעכבות חיצוניות.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג אגוז מלך (Walnut)

קרן (שם בדוי), רווקה בת 28, הרגישה במשך תקופה ארוכה כי הגיע הזמן לעזוב את מקום עבודתה כעורכת דין במשרד גדול, למען חלומה מילדות שהינו עיצוב תכשיטים. קרן הגיעה לטיפול עקב לחץ רב אותו חשה מצד משפחתה אשר לא קיבלה את רצונה ודחקה בה להישאר במה שנחשב "עבודה בטוחה".
קרן הוסיפה כי היא חוששת מאוד בנוגע לעתיד הכלכלי שלה בעקבות שינוי במקום עבודתה אך יחד עם זאת, לדבריה היא הרגישה שהיא ללא ממצה את עצמה בעבודה.
לקרן הותאמו תמציות פרחי באך מסוג אגוז מלך (Walnut) על מנת לתמוך בה בתהליך השינוי ולאפשר לקרן להיות נחושה והחלטית מבלי לחשוש מפני תגובות חיצוניות מעכבות. הבחירה בתמצית פרחי באך אגוז מלך (Walnut) נעשתה על מנת לחזק את הביטחון העצמי של קרן, בעיקר מפני שינויים בחייה.
במהלך הטיפול בפרחי באך, כעבור חודשיים, קרן התפטרה מהמשרד ומצאה סטודיו קטן בו החלה לעצב תכשיטים. בתוך מספר חודשים של טיפול בפרחי באך, קרן סיפרה כי היא שמחה על החלטתה ובעיקר שמחה כי לא נכנעה ללחצי משפחתה ועשתה שינוי כה גדול ומשמעותי.
קרן החלה מוכרת את תכשיטיה וכיום היא מנהלת עסק קטן אך מצליח ומאושרת מהשינוי אשר הביא לגילוי היצירתיות שבה.

קרן: "המתח והמחסום הרגשי שעמדתי בפניהם במהלך החלטה על שינוי הקריירה היו עצומים. בזכות הטיפול בפרחי באך העזתי לממש את חלומי מתוך הבנה שאצליח להתמודד עם כל שינוי בחיי. בסופו של דבר אכן הצלחתי להגשים את חלומי בזכות התמיכה הרגשית שהעניקו לי פרחי הבאך".

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות