פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: אולקס אירופאי (Gorse)

אולקס אירופאי
אולקס אירופאי
שם מלא:
אולקס אירופאי
שם לועזי:
Gorse

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות אולקס אירופאי (Gorse) מתאימות למי שנוהג לוותר לעצמו ונוטה לתחושת ייאוש.

מתי תתאים תמצית פרחי באך אולקס אירופאי (Gorse)

באופן כללי, נטילת תמציות פרחי באך מפחיתה תחושת סבל ומביאה להקלה רגשית וגופנית כאחד. תמציות פרחי באך המכילות אולקס אירופאי (Gorse) מתאימות במיוחד למי שסובל מתחושת ייאוש קשה אשר מלווה בחוסר תקווה מוחלט בנוגע לשיפור במצבו.
במקרים רבים המטופל מאבד את התקווה וכתוצאה מכך הוא אינו מאמין כי טיפול נוסף יוכל לעזור לו. באמצעות נטילת תמצית פרחי באך מסוג אולקס אירופאי (Gorse) ניתן לנטרל את חוסר האמונה אצל מי שמרגיש כי הכאב והסבל ימשכו לעד וכי מצבו אינו יוכל להשתפר או להשתנות.
תמציות פרחי באך המכילות אולקס אירופאי (Gorse) יתאימו גם למי שינסה טיפול חדש רק כדי לרצות את הסביבה הדואגת, אך לא מפני שהוא עצמו מאמין בטיפול וביכולותיו להוביל להחלמה או לשיפור.
טיפול באמצעות תמצית פרחי באך מסוג אולקס אירופאי (Gorse) מיועד למטופלים אשר נאמר להם כי סיכויי החלמה שלהם נמוכים מאוד, דבר אשר מוביל לתחושה של כניעה אצל מטופלים רבים. נטילת אולקס אירופאי (Gorse) מסוגלת לנטרל את תחושת הייאוש וחוסר התקווה אצל מטופלים כאלה.
מטופל טיפוסי אשר הותאמה לו תמצית פרחי באך מסוג אולקס אירופאי (Gorse), לרוב ייראה מדוכא ועצוב, כמי שנגזר עליו לסבול ללא תקווה לשיפור במצבו.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג אולקס אירופאי (Gorse)

הטיפול בתמצית פרחי באך אולקס אירופאי (Gorse) יחזיר את תחושת התקווה והרצון לנסות להבריא אצל המטופל, זאת על אף דבריהם המדכאים של אנשים בסביבתו בנוגע למצבו. למעשה, תמציות פרחי באך המכילות אולקס אירופאי (Gorse) יביאו את המטופל להבנה ולאמונה כי הוא יצליח להתמודד עם הקשיים ולגבור עליהם.
שימוש בתמצית פרחי באך אולקס אירופאי (Gorse) מומלצת במיוחד בשלב ראשוני של מחלה קשה או מתמשכת על מנת לשמור על תחושת התקווה והאופטימיות. הרי ידוע בעולם הרפואי כי הגוף והנפש קשורים זה בזה וטיפול בפרחי באך מחזק את הנפש של המטופל.
מטופלים בתמצית פרחי באך אולקס אירופאי (Gorse) יוכלו להרגיש שמחה והתלהבות עקב כך שיחזרו להאמין כי יש ביכולתם להחלים. לכן, בעקבות נטילת התמצית, יסכימו לנסות כל מה שרק אפשר על-מנת לשפר את מצבם, ובכך ישפרו מאוד את הסיכוי להחלמה.
בעקבות טיפול בתמציות פרחי באך המכילות אולקס אירופאי (Gorse) המטופל יוכל לחוש כי דרך המחלה וההתמודדות עמה הוא למד הרבה על עצמו ועל הכוחות הנפשיים שלו. הטיפול ידוע כמשפר את הדעה של המטופל בנוגע לכוחו ולאומץ ליבו. חיזוק הביטחון העצמי אצל מטופלים מעודד אותם להמשיך במאמצי ההבראה ומשפר את מצב רוחם.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג אולקס אירופאי (Gorse)

מיכל (שם בדוי), בת 35 מצפון הארץ, נשואה ואם לילדה, סבלה במשך שנים ממיגרנות קשות שתקפו אותה כפעמיים בחודש וגרמו לה לסבל רב שכלל: כאבי ראש קשים, הקאות, רצון לנוח בחדר חשוך וכתוצאה מכך הפסד ימי עבודה.
מיכל טופלה במגוון תרופות וכדורים אך דבר לא עזר והרופאים הכינו אותה לקראת ההכרה כי היא תיאלץ לסבול מהכאבים במשך כל חייה. מיכל הרגישה תחושת ייאוש עצומה. היא חדלה להאמין שתרופות או טיפולים כלשהם יצליחו לעזור לה שכן לדבריה היא כבר ניסתה הכל אך כלום לא עזר. עקב האמונה הזו, מיכל הייתה עצובה ומדוכאת, דבר שהשפיע קשות גם על התפקוד שלה עם משפחתה.
כשמיכל הגיעה לטיפול בתמציות פרחי באך, היא נראתה עצובה וחסרת תקווה, כאילו ענן שחור רובץ מעליה. עקב מצבה הותאמה לה תמצית פרחי באך מסוג אולקס אירופאי (Gorse) והשיפור לא אחר להגיע.
בעקבות נטילת תמציות פרחי הבאך מיכל החלה להרגיש הקלה משמעותית ברגשותיה הקשים והמייאשים. היא שמה-לב שהיא מתחילה להתעניין בטיפולים מתחום הרפואה המשלימה שעד כה לא פנתה אליהם.
לאחר מספר שבועות שבמהלכם טופלה בתמצית פרחי באך אולקס אירופאי (Gorse), מיכל החליטה עם עצמה שהיא רוצה לנסות להבריא ולא לוותר. היא נרשמה לסדנת תזונה בריאה וניקוי-רעלים והתמידה בנטילת תמציות פרחי הבאך.
הטיפול התזונתי שעברה מיכל תרם רבות להרגשתה הטובה, ואיזן בעיות הורמונאליות שהיוו את אחד הגורמים למיגרנות. ככל הזמן עבר ומיכל המשיכה בטיפול הרגשי באמצעות תמציות פרחי באך, מיכל החלה להרגיש, לראשונה זה זמן רב, כי יש תקווה למצבה וכי היא עומד להחלים.
תמצית פרחי באך אולקס אירופאי (Gorse) עזרה למיכל להאמין שוב שקיים סיכוי שהסבל הרב ייגמר. בעקבות נטילת התמצית על פני תקופה של מספר חודשים, הרגשתה של מיכל השתפרה לאין-שיעור ותחושות הדיכאון והייאוש התפוגגו. תחושות אלה התחלפו בתחושת שמחה וציפייה להבראה.

מיכל: "אני לא יודעת איך להסביר את זה, אבל תוך זמן מה לאחר שהתחלתי לנטול תמציות פרחי באך, חזרו אלי הכוחות והאמביציה לנסות ולהתגבר על המיגרנות. בעקבות הטיפול, חזרתי להיות אופטימית ושמחה".

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות