פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: אלה לבנה (Hornbeam)

אלה לבנה
אלה לבנה
שם מלא:
אלה לבנה
שם לועזי:
Hornbeam

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות אלה לבנה (Hornbeam) מיועדות למי שחש עייפות נפשית באופן קבוע.

מתי תתאים תמצית פרחי באך אלה לבנה (Hornbeam)

תמציות פרחי באך יעזרו במקרים של רגשות שליליים שמעיקים על המטופלים ויפחיתו את עוצמתם. תמציות פרחי באך המכילות אלה לבנה (Hornbeam) יתאימו לטיפול כאשר המטופל חש עייפות נפשית (ולאו דווקא תשישות פיזית), בדומה לתחושה שרבים מאיתנו מרגישים ביום הראשון של השבוע.
תמציות פרחי באך מסוג אלה לבנה (Hornbeam) יעזרו להחלשת תחושות של שעמום מעבודה יומיומית ויקלו על מטופלים אשר חשים כי הם עייפים מכדי לעמוד במטלות אשר לפניהם בשל חוסר עניין. נטילת תמציות פרחי באך מסוג אלה לבנה (Hornbeam) יעילה במיוחד לטיפול בירידה במוטיבציה.
תמציות פרחי באך אלה לבנה (Hornbeam) יקלו על מטופלים שמרגישים ספקות בנוגע ליכולתם להתמודד עם בעיות בריאות או עם מטלות שונות במהלך חייהם.
מתוך הניסיון הרב שלנו בטיפולים, ניתן לומר כי מטופל טיפוסי אשר תתאים לו תמצית פרחי באך מסוג אלה לבנה (Hornbeam) יראה עייף וחסר רעננות. מאפיין נוסף יהיה נטייתו לדחות מטלות שונות בשל חוסר חשק או חוסר כוחות נפשים לבצען.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג אלה לבנה (Hornbeam)

טיפול באמצעות פרחי באך מסוג אלה לבנה (Hornbeam) מביא להקלה בתחושות השעמום והעייפות. עקב נטילת תמציות פרחי הבאך, המטופל יחזור ליהנות מהחיים הוא יתמלא מחדש בכוחות, אנרגיות נפשיות ותחושת רעננות. מטופלים רבים סיפור כי נטילת התמציות עזרה להם לגלות עניין במתרחש בחייהם ולהוות מקור השראה לאחרים בסביבתם.
מטופל בתמצית פרחי באך מסוג אלה לבנה (Hornbeam) ירגיש תוך כדי הטיפולים כי ביכולתו לנצח כל בעיה ולהתמודד ביתר-קלות ואופטימיות עם המכשולים בחייו. כמו כן, תמצית מסוג אלה לבנה (Hornbeam) עוזרת למטופל לחשוב בבהירות רבה וללא מחשבות מטרידות הקשורות לתחושת חוסר-היכולת שהעיקה עליו לפני הטיפול.
בעקבות הטיפולים, אדם המטופל בתמציות פרחי באך אלה לבנה (Hornbeam) ילמד לקבל ולהכיל מצבים פתאומיים וסיטואציות מפתיעות בחייו. אותו אדם יפתח את היכולת להיות בטוח בעצמו וביכולתו להתמודד עם אותם מצבים וסיטואציות. מטופלים רבים מספרים כי לאחר הטיפול שעברו הם למדו ליהנות ממצבים אשר טרם הטיפול היו גורמים להם לדאגות רבות.
לסיכום, תמצית פרחי באך אלה לבנה (Hornbeam) הינה תמצית המשמשת לרענון, הטענה וחידוש של כוחות נפשיים. מטפל מוסמך יעשה שימוש בתמצית פרחי באך אלה לבנה (Hornbeam) כאשר המטופל שלפניו סובל משחיקה וזקוק לתמיכה וכוחות נפשיים.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג אלה לבנה (Hornbeam)

עומר (שם בדוי), חייל בן 20, הרגיש כי הוא איננו מסוגל יותר להתייצב בבסיסו כפי שנדרש ממנו. עומר סבל מתחושות קשות של חוסר מוטיבציה ועייפות נפשית אשר גרמו לו לאיחורים רבים. לדבריו, הוא פשוט לא הצליח לקום מהמיטה בבוקר בכדי להגיע לבסיס.
עומר הגיע לטיפול בפרחי באך לאחר שחברתו (שטופלה אף היא בתמציות פרחי באך) המליצה לו על צורת טיפול זו. בתשאול שנערך לעומר התברר כי לעומר נותרה כחצי שנה עד השחרור וכי הוא עייף נפשית מהשגרה הצבאית היומיומית, על אחת כמה וכמה בשל הידיעה כי בקרוב יצא לאזרחות.
בפגישה האישית להתאמת פרחי באך עומר סיפר כי גם חבריו חשים תחושות דומות, אך לדעתו הוא מרגיש כי אצלו הדבר משפיע בצורה חזקה שאינה מאפשרת לו תפקוד רגיל.
עומר החל ליטול תמציות פרחי באך מסוג אלה לבנה (Hornbeam) וההשפעה מהירה מכפי שצפינו. כבר באותו השבוע הרגיש עומר כי הוא ערני יותר וקם בבוקר בקלות יחסית. לדבריו הוא הרגיש מוטיבציה חדשה לסיים את שירותו הצבאי על הצד הטוב ביותר.
עם התקדמות הטיפול, המחשבות הקשות על חוסר החשק להמשיך בשירות הצבאי חדלו, ועומר הרגיש כי את חצי השנה האחרונה לשירותו הוא יוכל לבצע בקלות, תוך כדי נטילת תמציות פרחי באך באופן קבוע כמובן.
בעקבות הטיפול בפרחי באך, עומר החל לנצל את היתרונות בזמן המועט שנשאר לו בצבא על מנת להכיר טוב יותר את חבריו לשירות הצבאי. הידוק הקשרים החברתיים גרמה לעומר לרצות לבוא לבסיס בשמחה ובסופו של דבר עומר סיים את השירות הצבאי בקלות, ביחד עם חבריו ובתחושת גאווה והקלה.

עומר: "ממצב שבו ספרתי את הימים שנותרו לי לשירות הצבאי התחלתי ליהנות מהיתרונות שלי בתור חייל ותיק. פרחי הבאך פעלו באופן מיידי ובזכותם הגעתי לבסיס עם חיוך על הפנים בתקופה שנותרה לי עד השחרור."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות