פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: ארזית (Larch)

ארזית
ארזית
שם מלא:
ארזית
שם לועזי:
Larch

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות ארזית (Larch) מתאימות למי שחש חוסר בטחון ורגשי נחיתות עצמיים.

מתי תתאים תמצית פרחי באך ארזית (Larch)

תמציות פרחי באך מרחיקות רגשות שליליים, מחזקות ערך עצמי ומעודדות דימוי עצמי חיובי אצל המטופלים. תמציות פרחי באך המכילות ארזית (Larch) מיועדות במיוחד למי שחש חוסר בטחון ומלכתחילה בטוח כי הוא יכשל בכל דבר.
תמציות פרחי באך מסוג ארזית (Larch) יתאימו גם למי שסובל מתחושת ערך עצמי נמוכה המלווה בהרגשה כי כולם סביבו מוצלחים יותר ומסוגלים ליותר ממנו.
תמצית פרחי באך ארזית (Larch) מתאימה למי שבתוך תוכו יודע כי יש לו את היכולות לבצע דברים מסוימים בחייו, אולם חוסר הביטחון אשר מלווה אותו באופן קבוע, מונע ממנו לממש את היכולות שלו. כתוצאה מכך, מטופלים רבים נוטים להימנע מניסיונות מתוך חשש להיכשל.
המטופל בפרחי באך מסוג ארזית (Larch) יוכל להיעזר בה גם במצבים זמניים של חוסר בטחון כגון לפני בחינה, עמידה מול קהל או כל אירוע מלחיץ אחר.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג ארזית (Larch)

טיפול באמצעות פרחי באך מסוג ארזית (Larch) מחזק את המטופל ובונה את הביטחון העצמי שלו. תמציות פרחי הבאך יעזרו למטופל לבטא את יכולותיו ללא החשש מפני כישלון.
לעיתים רבות, מטופלים רבים חוששים מן ההצלחה עצמה וגם במקרים הללו נטילת פרחי באך מסוג ארזית (Larch) תוכל לשפר את המצב. הסיבה לכך היא שעבור מטופלים רבים עצם ההצלחה עלולה לגרום להם תחושת לחץ והתמצית ארזית (Larch) אשר בונה את הביטחון העצמי אצל המטופל מנטרלת מצבים כאלו.
מטופל בתמצית פרחי באך מסוג ארזית (Larch) יחוש בעקבות הטיפולים כי הוא תמיד יוכל להתאושש מכל משבר או סיטואציה לא נעימים. בהמשך לטיפול בפרחי הבאך שום כישלון לא ירתיע את המטופל מלשוב ולנסות להתמודד עם האתגרים בחייו פעם נוספת.
תמצית פרחי באך ארזית (Larch) מאפשרת למטופלים לממש את הפוטנציאל שלהם במלואו ולא לוותר גם אם לא הכל מסתדר מיד ובצורה חלקה. עקב הטיפול, תחושת הערך העצמי והביטחון העצמי יהיו גבוהים ועקב כך המטופלים יחוש כי יש ביכולתם להתמודד ולהצליח בכל דבר בו יעסקו.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג ארזית (Larch)

גלי (שם בדוי) משכילה בת 28, הגיעה לטיפול בתמציות פרחי באך עקב משבר רגשי שעברה כשנה וחצי לאחר שסיימה את התואר הראשון בכלכלה. גלי תיארה את הרגשתה כי נראה לה שכולם מסביבה מצליחים ממנה, טובים ממנה וחכמים ממנה.
באותה התקופה שקדמה לטיפול בפרחי באך, גלי עבדה כמוכרת בחנות בגדים ולא הצליחה למצוא עבודה בתחום הכלכלה אותו למדה. הדבר גרם לה לתסכול עצום אשר בעקבותיו פנתה לקבל טיפול בפרחי באך.
בתשאול להתאמת תמציות פרחי באך גלי סיפרה כי בתוך תוכה היא יודעת שהיא מוכשרת, אך משהו בה עוצר מבעדה לנסות להתקבל לעבודות בתחום הכלכלי. לטענת, המחשבות על כישלון אפשרי במציאת עבודה הטרידה אותו ומנעו ממנה לנסות.
גלי החלה מטופלת בפרחי באך מסוג ארזית (Larch) ובפגישות הבאות אכן נראה שיפור רב. כשבועיים לאחר תחילת נטילת התמציות, גלי הרגישה שהיא מוכנה יותר ויותר לנסות להתקבל למקומות עבודה בתחום שלה.
על אף הרתיעה מפני ראיונות עבודה והחשש שהיא לא תעבור אותם בהצלחה, גלי מצאה כוחות פנימיים להאמין בעצמה ולנסות את מזלה. לאחר שני ראיונות כושלים, אשר מהם למדה מה עליה לשפר ומאילו טעויות עליה להימנע, גלי סיפרה לנו בשמחה כי סוף סוף התקבלה למקום עבודה אותו רצתה מאוד.
תחושתה של גלי בעקבות הקבלה למקום העבודה הייתה של תחושה כוח והתעצמות במקביל להרגשה חזקה כי היא באמת מסוגלת לכל דבר בזכות כישוריה הרבים. תודות לטיפול בפרחי הבאך, התחזקו אצל גלי התדמית האישית, הביטחון העצמי והרצון לא לוותר, זאת למרות הסיכוי להיתקל בקשיים. תמצית פרחי הבאך ארזית (Larch) עזרה לגלי להתמודד שוב-ושוב ובנחישות עם חוויה אשר היא חששה ממנה.

גלי: "לפני שהתחלתי לקחת תמציות פרחי באך הרגשתי שכולם מסביבי מתקדמים ושאני נשארת מאחור. זה גרם לי לפחד שמא אני לא מספיק טובה למצוא עבודה בתחום שכל כך עניין אותי. פרחי הבאך הובילו לשינוי מהותי בצורה שבה אני מתמודדת עם קשיים ובזכותם אני מרגישה בטוחה בעצמי וביכולות שלי, זאת בניגוד לעבר."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות