פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: אשור היערות (Beech)

אשור היערות
אשור היערות
שם מלא:
אשור היערות
שם לועזי:
Beech

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות אשור היערות (Beech) מתאימות לאנשים אנשים ביקורתיים ולאנשים חסרי סובלנות כלפי אנשים אחרים.

מתי תתאים תמצית פרחי באך אשור היערות (Beech)

תמציות פרחי באך מתאימות לטיפול במצבים שבהם המטופלים מרגישים מגוון רחב של תחושות שליליות או תחושות לא נעימות אשר עלולות לפגוע בתפקוד היום-יומי שלהם.
תמצית פרחי באך אשור היערות (Beech) מתאימה לאנשים ביקורתיים אשר נוטים להפנות ביקורתיות יתר כלפי אנשים אחרים בסביבתם. ניתן להשתמש בתמצית אשור היערות (Beech) לטיפול באנשים אשר מרגישים חוסר סובלנות כלפי דעות אחרות ולאנשים אשר מרגישים תחושת שיפוטיות כלפי הסביבה.
כאשר אדם נוטה להרגיש תחושות עליונות מוגזמות ביחס לסביבה שלו, טיפול בפרחי באך מסוג אשור היערות (Beech) יוכל לעזור לו למתן את תחושותיו. כמו כן, תמציתאשור היערות (Beech) יכולה לעזור לטפל גם בעצבנות אשר מקורה בהתנהגות שונה של הסביבה ביחס להתנהגותו של המטופל.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג אשור היערות (Beech)

טיפול באמצעות פרחי באך יכול לעזור למטופל להתגבר על תחושות שליליות ולמלא אותו במקביל בתחושות חיוביות יותר אשר ישפרו את מצב רוחו.
שימוש בתמציות פרחי באך אשור היערות (Beech) בטיפול באנשים עם בעיית ביקורתיות יכול למתן את תחושת הביקורתיות ואף לנטרל אותה. כתוצאה מהטיפול בפרחי באך מסוג אשור היערות (Beech) מטופלים דיווחו על סובלנות רבה יותר כלפי דעות של אנשים אחרים וכלפי התנהגות שונה של הסביבה של המטופל.
מטופלים רבים אשר נטו לבחון את סביבתם בעין שלילית, סיפרו כי לאחר טיפול בפרחי באך, נטייה זו פחתה. כמו כן, מטופלים רבים החלו לשים לב לצדדים חיוביים בקרב אנשים אשר לפני הטיפול נתפסו בעיניהם כשונים מהם.
טיפולים בתמצית פרחי באך אשור היערות (Beech) יכולה לשפר את יכולותיו של המטופל להשפיע על סביבתנו מבלי לבקר אותו ולשפוט אותה.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג אשור היערות (Beech)

תמר (שם בדוי) מאזור הקריות, אם לשלושה ילדים ועורכת דין בכירה במשרד גדול בחיפה הגיעה לטיפול עקב בעיית חוסר סובלנות כלפי עובדים זוטרים במשרד שבה היא עובדת. משיחות עם תמר התברר כי תמר מרגישה חוסר סובלנות כלפי דעות של עובדים אחרים בעניינים מקצועיים. כמו כן, תמר הרגישה תחושת ביקורתיות כלפי אנשים במשרד אשר התנהלו בו בצורה שונה ממנה. תמר סיפרה כי היא מרגישה שהיא הופכת לדמות "שנואה" במשרד מאחר והיה התקשתה להסתיר את השיפוטיות והביקורתיות שלה כלפי שאר העובדים.
לאחר האבחון של תמר, הוחלט להשתמש בתמצית פרחי באך אשור היערות (Beech) על מנת להחליש ולנטרל את תחושות הביקורתיות וחוסר הסובלנות של תמר, והתוצאות לא איחרו לבוא. כבר לאחר יומיים, תמר התקשרה וסיפרה כי היא נכנסת לישיבות עבודה עם חיוך וללא תחושת חוסר סובלנות אשר אפפה אותה קודם לכן. השיפור במצב רוחה של תמר המשיך להשתפר וכיום תמר מרגישה שהיא הפכה לדמות חיובית מאוד במשרד, כזו שהעובדים מרגישים בנוח לגשת אליה על מנת להתייעץ בנוגע לסוגיות מקצועיות ואף סוגיות אישיות.
תמר הקפידה לקחת את תמצית פרחי הבאך שהורכבה עבורה בהתאם לשינויים שתמר חשה בהם. כשלושה חודשים לאחר תחילת הטיפול נערך סקר שביעות רצון במקום עבודתה של תמר. תוצאות הסקר הראו שיפור משמעותי בדמותה של תמר כמנהלת, במיוחד בפאן האישי-חברתי.

תמר: "אני מרגישה שלאחר נטילת תמציות פרחי הבאך הפכתי לאשת שיחה נעימה יותר. מאז הטיפולים אנשים מרגישים בנוח לבוא ולהתייעץ איתי ללא החשש שהיה להם בעבר מהביקורתיות שאפיינה אותי לפני הטיפולים."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות