פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: בשמת (Impatiens)

בשמת
בשמת
שם מלא:
בשמת
שם לועזי:
Impatiens

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות בשמת (Impaties) מתאימות לטיפול באנשים שמתרגזים בקלות ובאנשים חסרי סבלנות.

מתי תתאים תמצית פרחי באך בשמת (Impatiens)

באופן כללי, תמציות פרחי באך מרגיעות עצבנות ומפחיתות חרדה ומתח. תמציות פרחי באך המכילות בשמת (Impaties) מיועדות למטופלים אשר חשים חוסר סבלנות, סובלים מעצבנות ונוטים להתפרץ בפתאומיות.
תמציות פרחי באך מסוג בשמת (Impaties) מתאימות לאנשים שלא מסוגלים לסבול עיכוב או איטיות מצד הסביבה, ולכן יעדיפו לפעול בעצמם מאשר להמתין לביצוע איטי יותר של אדם אחר.
תמצית פרחי באך בשמת (Impaties) תעזור למי שחש תסכול ועצבנות כאשר הדברים לא מתנהלים לפי הקצב המהיר אליו הוא רגיל. פעמים רבות המטופל ייראה כמי שמתנהג בחוסר כבוד כלפי הסביבה שלו. הדבר ינבע מתוך חוסר סבלנות של המטופל לקבל את הקצב האישי של כל אדם ואדם בסביבתו.
תמצית פרחי באך בשמת (Impaties) מתאימה במיוחד למי שחוסר הסבלנות והעצבנות בחייו יגרמו לו לרצות לבצע דברים לבד בכוחות עצמו, להחליט החלטות פזיזות ואף להיות מועד לתאונות, עקב המהירות בה הוא פועל.
מטופל טיפוסי שתתאים לו תמצית פרחי באך מסוג בשמת (Impaties) יסבול לעיתים רבות ממתח נפשי רב אשר מקורו בעצבנות וחוסר סבלנות. התפרצויות כלפי הסביבה מהוות דרך שבאמצעותה מטופלים רבים רגילים לפרוק את המתח בחייהם, זאת כמובן על חשבון רגשותיהם של הסובבים אותם.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג בשמת (Impatiens)

טיפול באמצעות פרחי באך מסוג בשמת (Impaties) יעזור למטופל להיות סבלני כלפי אחרים ולקבל בצורה קלה וסבלנית יותר בעיות והבדלים בינו לבין הסביבה. כתוצאה מנטילת פרחי באך המטופל יהיה מסוגל לפתור את הבעיות ולהתמודד עם ההבדלים בדרך שלווה ונינוחה יותר.
במהלך תהליך הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג בשמת (Impaties), הסביבה של המטופל תרגיש כי יותר נעים להיות במחיצתו. הסיבה לכך היא הפרחי הבאך יעזרו לנטרל את הלחצים והמתחים שאפיינו את הקשר עימו בעבר.
מטופל באמצעות תמצית פרחי באך בשמת (Impaties) יהיה מסוגל לעבוד ביחד עם עוד אנשים בצורה הרמונית ונינוחה. כתוצאה מהטיפול, המטופל ילמד לקבל את העובדה שלאנשים שונים יש קצב שונה ויגיב בחמלה ורוגע לכך.
הטיפול בפרחי באך מסוג בשמת (Impaties) מומלץ מאוד למנהלים אשר אינם סבלניים כלפי עובדיהם ונוהגים לכעוס ולהתפרץ עליהם מכיוון שנראה להם כי העבודה מתבצעת לאט מידי. אותם מנהלים יפיקו תועלת רבה מטיפול בתמציות פרחי באך מסוג בשמת (Impaties) מאחר והטיפול יוביל ליצירת סביבת עבודה נעימה יותר אשר בעקבותיה כמובן שהביצועים והתפוקה ישתפרו.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג בשמת (Impatiens)

רוני (שם בדוי), בת 35, נשואה ואם לשניים, חשה מתחים גדולים בחייה, בעיקר במערכת היחסים שלה עם הוריה המבוגרים. רוני הגיעה לטיפול בפרחי באך במטרה לשפר את יחסיה עם הוריה. לאור הסיטואציה, רוני התבקשה להגיע יחד לטיפול ביחד עם הוריה אשר שיתפו פעולה.
בפגישת האבחון להתאמת פרחי באך, רוני הפגינה חוסר סבלנות בולט כלפי הוריה. הדבר התבטא בכך שבכל פעם שהוריה ניסו לומר דבר-מה, רוני מיד חשה צורך לסיים עבורם את המשפט מבלי להתאזר בסבלנות. ניכר היה שהיא עצבנית, חסרת שקט ואף חסר מנוחה בקרבת הוריה.
לאחר פגישת האבחון, רוני החלה בטיפול עם תמציות פרחי באך מסוג בשמת (Impaties) והשינוי לא אחר לבוא. בפגישות הבאות רוני סיפרה כי היא חשה רגועה יותר וכי ההתפרצויות שלה כלפי הוריה פחתו. בעקבות הטיפול, רוני סיפרה כי ההסתכלות שלה על הוריה נעשתה אמפטית יותר וסבלנית יותר. נטילת תמציות פרחי הבאך חיזקה אצל רוני את הרצון לעזור להוריה בצורה סבלנית ולא לכעוס עליהם.
עם התקדמות הטיפול בפרחי באך, רוני החלה להיות מודעת לבעיית חוסר הסבלנות שלה ולטפל במתחים בחייה. היא החלה עוסקת בספורט, פעילות שעזרה לה מאוד לפרוק מתחים בצורה חיובית יותר, והיחסים עם הוריה ובכלל עם סביבתה השתפרו פלאים.

רוני: "אני מרגישה שבעקבות הטיפול המשותף בפרחי באך שעברתי עם הורי פשוט גיליתי אותם מחדש. אם בעבר לא הייתה לי סבלנות להיפגש עם הורי באירועים משפחתיים, כעת בזכות פרחי הבאך היחסים ביננו התקרבו והשתפרו פלאים".

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות