פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: דרדר (Centaury)

דרדר
דרדר
שם מלא:
דרדר
שם לועזי:
Centaury

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג דרדר (Centaury) מיועדות למי שלא יודע לעמוד על שלו ומנסה לרצות את הסביבה בצורה מוגזמת.

מתי תתאים תמצית פרחי באך דרדר (Centaury)

לרוב בני האדם חשוב לשמור על יחסים נעימים ונטולי ויכוחים עם הסביבה, אך כאשר הנטייה לשמור על השקט בכל מחיר הינה מוגזמת, נוכל לטפל בכך באמצעות תמציות פרחי באך מסוג דרדר (Centaury).
המטופלים בתמציות פרחי באך דרדר (Centaury), טרם הטיפול, יעדיפו לספוג בשקט השפלה ושליטה מצד אחרים ובלבד שלא ייאלצו להתעמת עם המצב. פעמים רבות, הזקוקים לפרחי באך מסוג דרדר (Centaury) יהיו מאוד נוחים לשכנוע ואף יהיו בעלי אופי אשר נוטה להעריץ אחרים ולבטל את עצמם.
הטיפול בפרחי באך מסוג דרדר (Centaury) ייתן הקלה למי שמרגיש כי הוא לא עומד מספיק על שלו ונתון לשליטתם של הסובבים אותו.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג דרדר (Centaury)

פרחי באך מקלים על פחדים וחרדות ועוזרים במציאת אומץ ותחושת בטחון. נוכל לראות לאחר טיפול בפרחי באך מסוג דרדר (Centaury) כי המטופל מצליח לגלות יותר אסרטיביות, יודע יותר מה הם רצונותיו ומסוגל לפעול כדי לקיים אותם.
המטופל בתמציות פרחי באך מסוג דרדר (Centaury) יבין בעקבות הטיפול כי זה בסדר לחלוק על דעותיהם של אחרים מבלי לפגוע בהם ולחוש טוב עם עצמו מאחר והוא שמר על עקרונותיו.
באמצעות הטיפול בפרחי באך מסוג דרדר (Centaury) המטופל ישמח לעזור לאחרים ולתת מעצמו אך כל זאת מבלי לאבד את הדרך שלו ומבלי לאבד את עקרונותיו.
בעקבות הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג דרדר (Centaury) המטופל יראה בסובבים אותו כשווים לו, עם מעלות וחולשות אנושיות ולא יחוש יותר צורך בהערצה עיוורת.
ההתנהגות המרצה שהייתה אופיינית טרם הטיפול בתמציות פרחי הבאך תפחת לאחר טיפול בפרחי באך מסוג דרדר (Centaury). המטופל יוכל לבחור כמה הוא נותן לאחרים וכמה כוחות הוא שומר לעצמו - בכך המטופל יוכל להתפנות לממש את עצמו ואת רצונותיו ושאיפותיו.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג דרדר (Centaury)

בתיה (שם בדוי), נשואה בת 50 ואם לשלושה סבלה כל חייה מהצורך לרצות את סביבתה ומיוחד את בני משפחתה. בתיה הגיעה לטיפול פרחי באך לאחר שנקלעה לבעיות בחיי הנישואין שלה.
בתיה סיפרה כי היא לא מבינה מדוע צצו בעיות שכן היא תמיד עושה כל מה שבעלה מבקש, מבשלת, מנקה, תומכת ונמנעת ככל האפשר מריבים ומחלוקות.
בתיה החלה מטופלת בתמציות פרחי באך דרדר (Centaury) והשינוי היה גדול והשפיע על כל מהלך היחסים בינה לבין בעלה. בתיה החלה מקשיבה לעצמה ועושה דברים אשר גרמו לה להנאה כגון חוגים ומפגש עם חברותיה, דבר אשר לא נהגה לעשות בעבר.
בתיה למדה תוך כדי הטיפול בפרחי באך מסוג דרדר (Centaury) כי זה בסדר גמור לסרב כאשר יש צורך בך. בתיה למדה בעקבות הטיפול לשמור על עקרונותיה גם אם המחיר הוא עימות או אפילו פרידה.
בעלה של בתיה סיפר בשמחה כי לאחר הטיפול בפרחי באך הוא מרגיש כי יש לו שותפה אמיתית לחיים, אישה עם רצונות ואופי – דבר אשר היה חסר לו בעבר, בתקופה במהלכה הרגיש כי הוא מנהל מערכת יחסים עם בובה על חוט.
עם התקדמות הטיפול בפרחי באך מסוג דרדר (Centaury) בתיה סיפרה כי טרם הטיפול בעלה היה רואה בה דבר מובן מאליו ואילו כיום הוא מעריך אותה הרבה יותר. זאת כמובן מאחר ובתיה למדה לעמוד על שלה ומפני שהיא אינה חוששת להשמיע את דעתה ורצונותיה.
הנישואים של בתיה החלו מקבלים תפנית חדשה בזכות הטיפול בפרחי באך ובתיה סיפרה בהתרגשות שבזכות הטיפול בפרחי באך הנישואים שלה ניצלו

בתיה: "בעלי מבין כיום כי אני לא פוחדת יותר לעמוד על שלי וממש החל מחזר אחריי כמו פעם, ההרגשה נהדרת, נישואיי ניצלו הכל תודות לפרחי הבאך!"

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות