פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: ורד הסלע (Rock Rose)

ורד הסלע
ורד הסלע
שם מלא:
ורד הסלע
שם לועזי:
Rock Rose

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג ורד הסלע (Rock Rose) יתאימו לטיפול בפחד קיצוני לאחר חוויה קשה.

מתי תתאים תמצית פרחי באך ורד הסלע (Rock Rose)

טיפול בפרחי באך מרגיע פחדים ומאפשר התאוששות ממצבים קשים נפשית. אנשים אשר חוו או היו עדים לאירוע אלים כלפיהם או כלפי אחרים (כגון: תאונות, מלחמה, פיגוע ועוד), נוטים לפתח תחושת אימה ופחד קיצוניים אשר למעשה מפריעים מאותו הרגע לפעילותם.
טיפול בפרחי באך מסוג ורד הסלע (Rock Rose) יעזור למתן את תחושת הפחד ולהרגיע את האדם הסובל, כלומר את המטופל.
תמצית פרחי באך מסוג ורד הסלע (Rock Rose) משמשת להרגעה מיידית במצבים בהם האדם "משותק" מרוב פחד ואינו מצליח לתפקד. הסימפטומים לכך יכולים להיות בכי ורעד בלתי נשלטים, קפיאה במקום או בריחה מבוהלת ממקום האירוע.
מטופל אשר קיים פחד כלשהו בחייו יוכל לחזור לתפקוד ולרגיעה כאשר יטופל באמצעות פרחי באך מסוג ורד הסלע (Rock Rose). חשוב לציין כי ישנה חשיבות מיוחדת למתן התמצית בזמן אמת!
תמציות פרחי באך המכילות ורד הסלע (Rock Rose), יכולות לעזור לילדים ומבוגרים אשר סובלים מהפרעות שינה וסיוטים. במקרים כאלה, בעת ההתעוררות הם יטופלו בתמצית פרחי באך ורד הסלע (Rock Rose).

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג ורד הסלע (Rock Rose)

אדם המטופל בתמציות פרחי באך ורד הסלע (Rock Rose) יחוש הקלה מיידית בתחושת הפחד והחרדה ויוכל לחזור לתפקוד רגיל. תמצית פרחי הבאך ורד הסלע (Rock Rose) תגרום למטופל לתחושת רוגע ותיצור שלווה בחייו.
לאחר הטיפול בתמצית פרחי באך ורד הסלע (Rock Rose) המטופל יוכל להתמודד טוב יותר עם החוויה הקשה שחווה ולהרגיש כי הוא לא חסר אונים אל מול האירועים בחייו, קשים ככל שהיו וקשים ככל שיהיו.
תמצית פרחי באך ורד הסלע (Rock Rose) מחזירה את תחושת אומץ-הלב למטופל ונותנת לו כוחות ויכולת לעזור גם לאחרים אשר נמצאים במצב דומה. כתוצאה מהטיפול בפרחי באך מטופלים רבים מרגישים מחוזקים יותר ומוכנים יותר לקראת התמודדויות בהמשך חייהם.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג ורד הסלע (Rock Rose)

רוני (שם בדוי), בת 20 מהצפון חוותה בגיל 16 אירוע קשה כאשר הייתה נוכחת בפיגוע אשר בו נהרגה חברתה הטובה.
רוני הגיעה לטיפול בפרחי באך עקב סיוטי לילה מהם סבלה ומיד אובחנה כמתאימה לטיפול בתמציות פרחי באך ורד הסלע (Rock Rose) בתוספת תמציות שיעזרו לה להתמודד טוב יותר עם הטראומה אשר חוותה בגיל כה צעיר.
ההנחיה עבור רוני הייתה לקיחת תמציות פרחי באך ורד הסלע (Rock Rose) ברגע בו היא מתעוררת מתוך חלום רע בלילה ולחזור על הטיפול כל מספר דקות עד להקלה מלאה.
רוני סיפרה בפגישתה השנייה כי החל מהפעם הראשונה שבה נטלה את תמציות פרחי הבאך, היא חשה הקלה משמעותית ברמת החרדה והצליחה לחזור לישון לאחר מספר דקות. בשונה מפעמים קודמות בהן נשארה ערה שעות ארוכות, מרוב פחד וזיכרונות קשים, נטילת תמציות פרחי באך מסוג ורד הסלע (Rock Rose) הצליחה להרגיע את רוני באופן כזה שהיא הצליחה לחזור לשינה טובה.
במקביל להמשך הטיפול והמשך נטילת תמציות פרחי באך, מצבה של רוני הלך והשתפר וכיום רוני היא אדם שמח יותר ורגוע יותר. היא מדברת בפתיחות על הפיגוע ומרשה לעצמה לכאוב אותו אך יחד עם זאת השינה של רוני רצופה ונטולת הפרעות.

רוני: "אני מרגישה כי אומץ הלב חזר אליי והפחד אינו חלק מחיי יותר. הכול בזכות נטילת תמציות פרחי הבאך והטיפול הנלווה המסור של המטפלת שלי".

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות