פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: זית (Olive)

זית
זית
שם מלא:
זית
שם לועזי:
Olive

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות זית (Olive) מיועדות לטיפול בעייפות ותשישות פיזית-נפשית לאחר מאמץ, מחלה או התמודדות עם קשיים.

מתי תתאים תמצית פרחי באך זית (Olive)

כידוע, תמציות פרחי באך מאפשרות רגיעה לאחר קשיים נפשיים ובמקביל מעודדות מנוחה והחלמה. טיפול בתמציות פרחי באך המכילות זית (Olive) יתמוך במטופלים אשר חוו תקופה לחוצה ועמוסה במיוחד, ועקב כך חשים עייפות רבה המקשה על התפקוד היומיומי שלהם.
תמציות פרחי באך מסוג זית (Olive) יתאימו לטיפול במי שחש כי מרוב עייפות ותשישות, אין לו כוחות לביצוע מטלות אחרות. נטילת תמציות פרחי באך מסוג זית (Olive) תעזור גם למי שאין ביכולתו ליהנות מביצוע פעולות שמהן הוא נהג ליהנות בעבר.
כידוע קיימות 38 תמציות פרחי באך. מבין 38 תמציות פרחי הבאך, התמצית זית (Olive) היא המתאימה ביותר לתמיכה בהבראה לאחר או בזמן מחלה. לתמצית יש יכולות אנרגטיות לעזור בהתאוששות מהירה יותר של המטופל בתקופות קשות.
מטופל אשר תותאם לו תמצית פרחי באך זית (Olive) לרוב ייראה לסובבים אותו עייף מבדרך כלל או מרוב האנשים. מטופל טיפוסי יהיה כזה שירצה לישון שעות רבות מהרגיל וכזה שמשבר קטן או מאמץ מסוים עלולים לגרום לו לתחושת עומס וסבל (אשר יכולים להביאו אף לכדי בכי).
אחד הדברים אשר יאפיינו את המטופל הוא ירידה תלולה בכמות האנרגיה שלו במקביל לחוסר התלהבות ועניין מהחיים. על אף שכל רצונו של המטופל יהיה פשוט לישון כדי לחדש כוחות, לתמצית פרחי באך מסוג זית (Olive) יש יכולת לעזור לו.
נשמח לציין כי התמצית זית (Olive) תתאים גם למטופלים שסיימו תקופת לימודים קשה, תקופת מבחנים לחוצה או פרויקט גדול במיוחד בעבודה, ובשל כך מרגישים תשושים וחסרי כוחות.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג זית (Olive)

מטופלים שיטופלו באמצעות תמציות פרחי באך מסוג זית (Olive) ירגישו כי בהדרגה הכוחות, העניין והשמחה חוזרים לחייהם. תוך זמן קצר מהרגע בו החלו לנטול את התמציות הם ירגישו כאילו התמלאו מחדש באנרגיות וכוחות.
מטופל טיפוסי בתמציות פרחי באך מסוג זית (Olive) ילמד כיצד לקבל בהשלמה את העובדה שעוברת עליו תקופה לא קלה. הטיפול יעזור למטופל להתאושש ממנה ויחזק בו את האמונה כי כעת הוא יכול להרשות לעצמו לנוח וכך לחדש את כוחותיו.
לאחר טיפול בתמצית פרחי הבאך זית (Olive) המטופל יוכל להגיע להבנה כי מנוחה, שינה ורגיעה אלו הם הצרכים החיוניים ביותר של גופו ונפשו בתקופה זו. עוד יבין המטופל בעקבות הטיפול כי ברגע שהוא יאפשר לעצמו לנוח ולהירגע ללא התנגדות, הוא יחווה התאוששות והחלמה מהירה.
באמצעות הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג זית (Olive) ניתן לעזור למטופלים רבים לחדש את השלווה הפנימית שלהם ולהשיב לחייהם תחושות כגון ההנאה והעניין בחיים. כמובן שתמציות פרחי הבאך יתמכו במטופלים במהלך תקופת ההחלמה או ההתאוששות שעוברים עליו.
בעקבות נטילת תמצית פרחי באך מסוג זית (Olive), המטופל יוכל לחוות את חידוש הרצון לתרום לסביבה, במקביל כמובן לשמירה על כוחותיו הנפשיים-רגשיים.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג זית (Olive)

שרון (שם בדוי), נשואה טרייה בת 29, הגיעה לטיפול בפרחי באך לאחר שהרגישה עייפות קיצונית ולאחר שכל בדיקות הדם שעשתה לא הצביעו בעיה רפואית כלשהי.
על פי התשאול שנערך לשרון במהלך פגישת הייעוץ להתאמת פרחי באך, התברר כי שרון תשושה לחלוטין לאחר שעברה עליה תקופה מאוד לחוצה שכללה תחילת עבודה חדשה ובמקביל ארגון חתונתה.
שרון סיפרה בפגישה כי היא מודאגת ונסערת ממצבה, ואינה מבינה מה לא תקין. שרון תיארה מצב בו אין לה כוחות לקום בבוקר. לדבריה, היא רוצה כל העת לישון ואין לה רצון לעשות דברים אשר עשתה בעבר כגון פעילות גופנית.
במהלך הפגישה הבין המטפל כי שרון מרגישה כי היא לא הצליחה לחדש את כוחותיה ולנוח כפי שרצתה, בשל המטלות הרבות שהיא ביצעה במהלך התקופה הלחוצה שעברה עליה.
על מנת להגיע לתוצאות הטובות ומהירות ביותר, לשרון הותאמו תמציות פרחי באך מסוג זית (Olive) ולא עבר זמן רב עד אשר שרון סיפרה כי היא מרגישה טוב הרבה יותר. לדבריה ובהמלצת המטפל, היא אפשרה לעצמה לקחת מספר ימי מחלה על מנת לישון ולחדש כוחות, דבר אשר מילא אותה באנרגיות. כאשר שבה שרון לעבודתה, החזרה התבצעה במלוא המרץ, עם הרבה כוחות ואנרגיה, דבר שהורגש היטב בכל מקום בו שהתה.
שרון הבינה בעקבות הטיפול כי מותר לה לפעמים לנוח ולאגור כוחות והשקט הרגשי-נפשי חזר אליה. בזכות הטיפול בפרחי באך, שרון חזרה לעצמה, לשמחת החיים, למרץ ולאנרגטיות שאפיינו אותה טרם התקופה הלחוצה.

שרון: "לאחר תקופה מאוד לחוצה ובהחלט לא קלה שעברה עלי בזכות פרחי הבאך, למדתי שגם לי מותר לנוח מדי פעם על מנת לצבור אנרגיות. תמציות פרחי הבאך שנטלתי עזרו לי להרגיש מלאת כוחות ואנרגטית."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות