פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: זלזלת (Clematis)

זלזלת
זלזלת
שם מלא:
זלזלת
שם לועזי:
Clematis

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות זלזלת (Clematis) מתאימות לאנשים חולמניים ומנותקים מהמציאות.

מתי תתאים תמצית פרחי באך זלזלת (Clematis)

תמציות פרחי באך מביאות לשחרור מכאבים רגשיים ומביאות את המטופל לכדי הקלה משמעותית. תמציות פרחי באך המכילות זלזלת (Clematis) ניתנות בעיקר לאלו שאיבדו עניין במציאות העכשווית, ותמיד יחכו לזמנים טובים יותר בעתיד, זאת ללא כל ניסיון או מאמץ מצדם שיכול לקדם אותם לעתיד טוב יותר.
האנשים שתתאים להם תמצית פרחי באך זלזלת (Clematis) מאופיינים בהתנהגות חולמנית וחוסר עניין בכל הנעשה בהווה. לרוב מדובר באנשים מפוזרים, מבולבלים, חסרי ריכוז וכאלה ששוכחים פרטים בקלות. לעיתים ניתן לומר עליהם כי יש להם נטייה לתקלות ותאונות אך למרות זאת, הם נוטים לראות את החיים בצבע ורוד ולא-מציאותי.
תמצית פרחי באך מסוג זלזלת (Clematis) מתאימה למטופל שעבר פרידה מאהוב ומצפה לחזרתו. לעיתים ציפייה זו מלווה בחלומות רומנטיים בהקיץ על האהוב והחזרה אליו (גם לאחר שהדבר כבר אינו אפשרי). יחד עם זאת, החלומות יישארו בגדר חלומות ויגרמו למטופל סבל מכיוון שאין לו את האנרגיות והכוחות להיות אקטיבי במציאות בכדי לשפר את המצב. כתוצאה מכך, ירגיש המטופל כאב על החיים המפוספסים הטובים יותר כביכול אשר היו יכולים להיות לו (כמובן שהכל בדמיונו של המטופל).
כאשר במהלך האבחון להתאמת תמציות פרחי באך ניתקל במטופל שמתלונן על עייפות ותשישות, ככל הנראה נמליץ על נטילת זלזלת (Clematis). בחירת תמצית פרחי הבאך תהיה זהה גם כאשר ניתקל במטופל שמעדיף לישון בכל הזדמנות ונראה כחסר ריכוז ואדיש.
מטופלים להם תתאים תמצית פרחי באך זלזלת (Clematis) ימנעו בדרך כלל מחיכוכים ומריבות ויעדיפו להיות לבדם – זאת על מנת שיוכלו להמשיך לברוח מהמציאות על פני התמודדות עמה.
אנשים חולים אשר לא מנסים לעשות מאמץ לטובת החלמתם יוכלו גם הם להיעזר בתמצית פרחי באך זלזלת (Clematis) שתעזור בחידוש הכוחות לפעולות היכולות לתרום להחלמה.
ילדים יוכלו אף הם להיעזר בתמצית פרחי באך זלזלת (Clematis) כאשר הם סובלים מבעיות קשב וריכוז מתוך חולמנות.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג זלזלת (Clematis)

טיפול באמצעות פרחי באך מסוג זלזלת (Clematis) יביא את המטופל להתרכז בהווה ולמצוא עניין מחודש בחייו ובחיי האנשים שמסביבו. בעקבות נטילת התמציות, המטופל ילמד שוב ליהנות מחייו.
טיפול בתמציות פרחי באך המכילות זלזלת (Clematis) יעזור למטופל להיות מרוכז, ערני ומעשי. תמצית פרחי באך מסוג זלזלת (Clematis) היא תמצית "מקרקעת" (מלשון המילה קרקע) אשר עוזרת לחיזוק ההיגיון ותחושת המציאות. תוצאות הטיפול בתמצית זלזלת (Clematis) תורמות להכרה אצל המטופל כי מה שיבחר לעשות בחייו, הוא אשר יקבע את עתידו. חשוב לציין כי נטילת תמצית זלזלת (Clematis) אינה פוגעת בדמיון, בחופש ובהשראה בתחומי האומנות והיצירה.
מטופלים רבים בתמציות פרחי באך מסוג זלזלת (Clematis) מדווחים על תחושת ערנות וחיוניות חדשה, זאת מאחר ופחות אנרגיה מתבזבזת על דמיונות שווא וחלומות בהקיץ. כתוצאה מכך, המטופלים לומדים לשוב וליהנות מפיתוח קשרי חברות במקום להתבודד כבעבר.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג זלזלת (Clematis)

רחל (שם בדוי), בת 53, אלמנה מירושלים, התלוננה על עייפות רבה הגורמת לה לרצות לישון ולנוח הרבה יותר מבעבר. לדבריה, היא העדיפה לנוח וליישון על פני להיפגש ולבלות עם חברותיה.
רחל איבדה את בעלה לפני שנתיים ממחלה קשה, ומאז חשה כי היא לא מרוכזת בנעשה סביבה ופחות נהנית מפעילויות שבעבר נהנתה לעשות. רחל בילתה שעות רבות מהיממה במחשבות על בעלה ובחלומות בהקיץ על איחוד איתו, זאת אף על פי שידעה כי אין הדבר אפשרי.
עקב דאגת משפחתה, רחל פנתה לאבחון של תמציות פרחי באך ובתום האבחון הותאמה לה תמצית פרחי באך זלזלת (Clematis) על מנת "להחזיר אותה לקרקע".
בהתאם למצופה כתוצאה מנטילת זלזלת (Clematis), אט-אט רחל החלה לגלות עניין בנעשה סביבה, במשפחתה וחבריה. התעניינות זו הובילה להנאה ונחמה אצל רחל, דבר אשר שיפר את מצב רוחה כדרך קבע.
עם התקדמות הטיפול בפרחי באך, רחל חשה שהיא פחות עייפה וכי היא מעוניינת לעסוק יותר בפעילויות מהנות שלא עשתה זמן רב כגון: התעמלות, הליכה לקולנוע ויציאה למסעדות.
כיום, בעקבות הטיפולים בפרחי הבאך רחל שבה להתעניין בענייני היומיום בחייה. על אף הכאב בשל אובדן בעלה, רחל אינה חשה שוקעת בדמיונות אלא פועלת לשיפור איכות-חייה מתוך רצון מחודש לחוות את החיים במלואם. רחל: "בעקבות הטיפולים בפרחי הבאך, הקשרים החברתיים שלי עם המשפחה התחזקו בצורה משמעותית"

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות