פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: חרדל השדה (Mustard)

חרדל השדה
חרדל השדה
שם מלא:
חרדל השדה
שם לועזי:
Mustard

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות חרדל השדה (Mustard) מתאימות לטיפול בתחושת דיכאון ללא סיבה מוגדרת.

מתי תתאים תמצית פרחי באך חרדל השדה (Mustard)

תמציות פרחי באך עוזרות בתקופות רגשיות קשות ותורמות לבריאות הנפשית של המטופל. תמציות פרחי באך המכילות חרדל השדה (Mustard) יעזרו למי שחש פתאום בדיכאון לא מוסבר, אשר לרוב כפי שמגיע, כך חולף.
נשתמש בתמציות פרחי באך מסוג חרדל השדה (Mustard) כאשר המטופל סובל מתחושת דיכאון חזקה מאוד "שנוחתת" עליו פתאום ללא יכולת עצמאית לשנות את המצב ולחזור לתחושה נפשית טובה וחיובית.
תמצית פרחי באך מסוג חרדל השדה (Mustard) מתאימה למי שהדיכאון שלו מלווה בתחושת ייאוש קשה ועצבות, זאת אף על פי שלמראית עין לא קיימת סיבה מוצדקת לתחושות אלו.
מטופלים שלהם תתאים תמצית פרחי באך חרדל השדה (Mustard) יכולים להיראות מהצד כאנשים שלכאורה לא אמורים לחוות דיכאון. כלומר, לא חוו אירוע עצוב או קשה בהגדרתו כמו מוות או פרידה. לדוגמא, יולדת טרייה אשר יכולה לסבול פתאום מדיכאון לאחר לידה.
מטופל טיפוסי שיוכל להיעזר תמצית פרחי באך חרדל השדה (Mustard), עלול לחוש בלבול מכיוון שבמקרים רבים לא יצליח לאתר את המקור לדיכאון הקשה. הדבר עלול לגרור תסכול ולחזק את תחושת חוסר התקווה בנוגע לשיפור המצב.
תמצית פרחי באך חרדל השדה (Mustard) מיועדת למי שהדיכאון מונע מבעדו לתפקד כרגיל, זאת מכיוון שהמטופל מאבד הרבה אנרגיה וכוחות בעקבות תחושת הדיכאון. לכן, במקרים רבים המטופל נשאר ללא יכולת להתרכז ולבצע משימות נוספות בחייו.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג חרדל השדה (Mustard)

טיפול באמצעות פרחי באך מסוג חרדל השדה (Mustard) יעזור למטופל לצאת מתחושת העצב הקשה ולחזור לחוש שמחה ואופטימיות. בעקבות נטילת תמציות פרחי הבאך הענן הכבד שהעיק על המטופל יחלוף ויעלם.
תמצית פרחי באך חרדל השדה (Mustard) תחזיר למטופל את התקווה והאמון בחיים. כתוצאה מהטיפול, שמחת החיים תתפוס את מקום העצבות ועקב כך התפקוד הכללי של המטופל יוכל לחזור להיות תקין וחיובי.
טיפול באמצעות פרחי באך מסוג חרדל השדה (Mustard) יחזיר למטופל תחושת שלווה ורוגע. מטופלים רבים שנטלו תמצית פרחי באך מסוג חרדל השדה (Mustard) סיפרו כי תוך כדי הטיפול הם הרגישו שלא משנה מה יקרה בחייהם, יש להם בסיס טוב של יציבות נפשית אשר תתמוך בהם בכל עת.
ניתן לומר כי לאחר נטילת פרחי באך, המטופל ירגיש כי הוא חזק יותר מבחינה נפשית-רגשית וכי הוא מסוגל להתמודד טוב יותר עם בעיות ומכשולים.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג חרדל השדה (Mustard)

ענת (שם בדוי), בת 30, הגיעה לטיפול בפרחי באך בשל תחושת דיכאון חזקה שאפפה אותה. לדבריה, היא הרגישה כי היא לא מסוגלת להתמודד עם העצב והדיכאון לבדה ובכוחות עצמה.
מיד עם תחילת האבחון להתאמת פרחי באך, היה ברור כי ענת זקוקה לטיפול בתמצית פרחי באך מסוג חרדל השדה (Mustard), זאת מכיוון שענת לא ידעה להסביר מדוע היא כה עצובה. עוד הוסיפה ענת, כי היא יכולה לחוש תחושה טובה וחיובית ואז ברגע אחד, אפילו תוך כדי בילוי שמח עם חבריה, הדיכאון מתגנב בפתאומיות והיא מוצפת על ידו. התופעה גרמה לענת להרגיש בהול צורך לסיים את הבילוי ולחזור לביתה בגפה.
ענת הייתה מתוסכלת מאוד ממצבה ובעיקר מפני שלא הבינה את המקור לתחושות הקשות. לכן ענת קיוותה שהטיפול בפרחי באך יעזור לה. לאחר שהוסברו לענת התוצאות הצפויות של נטילת פרחי באך מסוג חרדל השדה (Mustard), היא התעודדה וקיוותה לטוב.
תוך זמן קצר מהרגע שענת לקחה בפעם הראשונה את תמצית פרחי באך חרדל השדה (Mustard), היא כבר חשה בהקלה משמעותית בדיכאון. כמובן שתוצאה זו לא הפתיעה אותנו, מכיוון שתמצית פרחי הבאך חרדל השדה (Mustard) ידועה בהשפעתה המהירה מאוד, הגורמת להקלה מהירה לאדם הסובל ולהפחתה בעצבותו.
בהמשך הטיפול, בשילוב עם תמציות פרחי באך נוספות לאיזון מצבה הרגשי של ענת, חל שיפור גדול בהרגשתה. ענת חזרה להאמין בעצמה ושמחת החיים חזרה אליה במקביל לתחושת בטחון. הטיפול בפרחי באך עורר בענת תקווה כי גם אם היא תשוב לחוש בעתיד את אותה תחושת דיכאון, היא סומכת על עצמה ומאמינה בכוחותיה להתגבר על כך, מה גם שמעתה לא תהסס לפנות לעזרה בניגוד לעבר.

ענת: "זכיתי להכיר אדם מדהים שהפגין התעניינות כנה במצבי ורצון לסייע לי להתגבר על המשברים והדיכאון בחיי. תמציות פרחי הבאך מילאו אותי באנרגיה חיובית ועד היום אני נעזרת בהן בתקופות רגישות. אני מרגישה כיום נפלא ומלאת אמונה בעצמי!"

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות