פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: יערת הדבש (Honeysuckle)

יערת הדבש
יערת הדבש
שם מלא:
יערת הדבש
שם לועזי:
Honeysuckle

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות יערת הדבש (Honeysuckle) מתאימות לאנשים שנוטים להיצמד לזיכרונות מן העבר בצורה מוגזמת.

מתי תתאים תמצית פרחי באך יערת הדבש (Honeysuckle)

כידוע פרחי באך מתאימים לטיפול במצבים שבהם המטופל חווה רגש שלילי כלשהו שגורם לו לסבל. תמציות פרחי באך המכילות יערת הדבש (Honeysuckle) מתאימות במיוחד לאנשים אשר נוטים להיקשר בצורה מוגזמת לזיכרונות ואירועים בעברם.
ניתן להשתמש בתמצית יערת הדבש (Honeysuckle) לטיפול באנשים אשר מרגישים חרטה על מעשיהם מן העבר באנשים אשר נשלטים ע"י זיכרונות העבר באופן כזה שהם מאבדים את תחושת ההנאה בהווה וממעשיהם בהווה.
תמציות פרחי באך המכילות יערת הדבש (Honeysuckle) מתאימות גם לטיפול במקרים של קושי להתמודד ולהתגבר על שכול, פרידה רומנטית מבן זוג או בת זוג, פיטורין ו/או כל אירוע אחר אשר גורם לגעגועים המשתלטים על חייו של הסובל מכך.
במיוחד תתאים התמצית יערת הדבש (Honeysuckle) למבוגרים ולקשישים החיים לבדם וחווים בדידות וגעגועים לזיכרונות העבר שלהם.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג יערת הדבש (Honeysuckle)

טיפול באמצעות פרחי באך יכול לעזור למטופל להתמודד ולהפחית את תחושת הסבל אותה הוא חווה. שימוש בתמציות פרחי באך מסוג יערת הדבש (Honeysuckle) בטיפול באנשים עם תחושה מוגזמת של געגועים לעבר יכול למתן ולהרגיע את תחושת הגעגוע.
כתוצאה מטיפולים בתמציות פרחי באך מסוג יערת הדבש (Honeysuckle), מטופלים דיווחו על חזרת היכולת ליהנות מהחיים בהווה לאחר תקופה ארוכה שבה התרכזו חייהם בעבר. עוד סיפרו המטופלים, כי לאחר תקופה קצרה יחסית במהלכה נטלו תמציות פרחי באך, הצליחו המטופלים להתקדם בחייהם מבלי לחוות תחושת חרטה על מעשיהם בעבר.
מטופלים רבים אשר חוו געגועים לאנשים או אירועים מהעבר הצליחו להשאיר את העבר מאחוריהם כשהם מבינים את לקחי העבר ולומדים מהם על מנת להמשיך בחיים ולחוות אותם בצורה מיטבית.
לסיכום, נטילת תמציות פרחי באך המכילות יערת הדבש (Honeysuckle) יכולה לשפר את תחושתו של המטופל בנוגע לחייו, לתת לו תחושת אופטימיות ולהחזיר את שמחת החיים לחייו.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג יערת הדבש (Honeysuckle)

בתיה (שם בדוי) בת 60 מאזור הצפון, אם לשלושה ילדים, סבתא לארבעה נכדים ונשואה לבעל אשר חלה באלצהיימר, הגיעה לטיפול עקב תחושת חוסר-חשק ומחסור בכוחות לתפקד ביומיום. הרגשות והתחושות הקשות אשר עוררה המחלה של בעלה גרמו לה להסתגר בביתה, לחוש עצב וגעגוע, ולהיזכר כיצד היו החיים יפים וטובים עם בעלה כאשר הוא היה צלול.
בתיה חשה כאילו העבר שולט בה והיא מאבדת את שמחת החיים שלה. משפחתה ניסתה לעזור ככל שיכלה אך בתיה לא הצליחה להתגבר על הזיכרונות היפים אך המכאיבים נוכח מצבו של בעלה. בתיה שמעה על טיפול באמצעות פרחי באך מחברה טובה שלה והחליטה לנסות את הטיפול.
בשיחות האבחון שנערכו עם בתיה היא הרבתה לספר על ימי העבר העליזים והשמחים אך כמעט ולא דיברה על חייה כיום. בעקבות האבחון של בתיה, הוחלט להשתמש בתמצית פרחי באך יערת הדבש (Honeysuckle) על-מנת לעזור לה להתגבר על השעבוד לזיכרונות העבר. קיווינו שנטילת התמציות תוכל לעזור לה לראות את הדברים היפים בחייה כיום.
לדבריה של בתיה, תוך זמן קצר יחסית לאחר שהחלה לנטול תמציות פרחי באך, היא החלה מתעניינת בפעילות היומיומית של נכדיה וילדיה. בתיה מצאה חוג שבו היא נהנית לצייר ולהכיר אנשים חדשים ולדבריה, בעקבות הטיפול בפרחי באך היא מרגישה שהיא פחות מוטרדת מהעבר.
עוד הפנימה בתיה כי השנים שלה עם בעלה כשהוא היה צלול והאהבה שהם חלקו זה עם זו בעצם חיזקו אותה ולימדו אותה איך להתמודד עם מצבה כיום. השיפור בהרגשתה של בתיה בעקבות נטילת תמציות פרחי הבאך המשיך ועזר לבתיה להרגיש תחושת שחרור והקלה ממועקה זו שהפריעה לחייה.

בתיה: "בעקבות הטיפולים שעברתי ונטילת תמציות פרחי הבאך הרגשתי שאני מקבלת את החיים שלי בחזרה. שמחת החיים שכה אפיינה אותי בצעירותי חזרה להיות חלק ממני גם בהווה."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות