פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: כוכב בית לחם (Star of Bethlehem)

כוכב בית לחם
כוכב בית לחם
שם מלא:
כוכב בית לחם
שם לועזי:
Star of Bethlehem

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג כוכב בית לחם (Star of Bethlehem) יתאימו למי שחווה אירוע טראומתי אשר יש לו השפעה רבה על חייו.

מתי תתאים תמצית פרחי באך כוכב בית לחם (Star of Bethlehem)

טיפול בפרחי באך מרגיע פחדים וטראומות ומאפשר למטופל חזרה לחיי השגרה לאחר תקופות לא נעימות. תמציות פרחי באך מסוג כוכב בית לחם (Star of Bethlehem) יטפלו במי שחווה טראומה או אירוע קשה נפשית, גם אם עברו מספר שנים ממועד האירוע.
המטופלים אשר יעזרו בתמציות פרחי באך מסוג כוכב בית לחם (Star of Bethlehem) יכולים להראות סימפטומים של טראומה בזמן המקרה או רק לאחר זמן רב, כל אדם וההתנהגות המאפיינת אותו. יחד עם זאת, נטילת תמציות פרחי באך יכולה להקל על כולנו.
בכל הנוגע למטופל טיפוסי בתמצית כוכב בית לחם (Star of Bethlehem), נוכל לראות כי המטופל סובל רגשית, חש במגבלות גופניות או כאבים פיזיים והמקור לכך הוא אירוע טראומתי כלשהו. לדוגמא: פרידה כואבת, מוות, תאונות או כל אירוע אשר נתפס בעיני המטופל כטראומתי וגורם להלם.
למעשה, טיפול באמצעות פרחי באך יקל על מי שחי בצל הטראומה הזו ואינו מצליח להתאושש ממנה בכוחות עצמו.
תמציות פרחי באך מסוג כוכב בית לחם (Star of Bethlehem) ניתן וכדאי ליטול מיד כאשר חווים את האירוע הטראומתי. יחד עם זאת, לתמצית תהיה השפעה ניכרת ומועילה גם אם תילקח שנים לאחר מכן.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג כוכב בית לחם (Star of Bethlehem)

גם אם נלקחו מיד או רק לאחר שנים, תמציות פרחי באך מסוג כוכב בית לחם (Star of Bethlehem) הן בעלות סגולה ויכולת להרגיע ולהביא לנחמה בקרב המטופל.
הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג כוכב בית לחם (Star of Bethlehem) יביא את המטופל לכדי רגיעה. רמות ההלם והכאב עקב האירוע הטראומתי יפחתו בצורה משמעותית. במקרים מסוימים בהם עבר זמן רב מאז האירוע, המטופל יוכל לחזור לתפקוד מלא ואף להבריא במקרים בהם כתוצאה מהטראומה אשר לא טופלה התפתחה מחלה גופנית.
את הטיפול בפרחי באך ניתן לתת מתינוק ועד זקן ובמיוחד מומלץ הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג כוכב בית לחם (Star of Bethlehem) לאחר הלידה. כאמור, נטילת תמציות פרחי הבאך מומלצת גם לאם וגם לתינוק, זאת על מנת למזער טראומות וקושי נפשי היכולים להתעורר במהלך אירוע מיוחד הזה.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג כוכב בית לחם (Star of Bethlehem)

דלית (שם בדוי) בת 39 מאזור המרכז ונשואה, ניסתה במשך שנים רבות להיכנס להריון אך ללא הצלחה. אל פגישת התשאול להתאמת פרחי באך דלית הגיעה לאחר שפנתה אל הרפואה המשלימה כניסיון אחרון ונואש על מנת להיכנס להריון.
במהלך התשאול דלית חזרה לימי ילדותה ובמיוחד לתקופה של כחצי שנה בה אמה התמודדה עם מחלת הסרטן ולבסוף נפטרה. אובדן האם האהובה בגיל כה צעיר השאיר בדלית תחושת כאב עצומה, הלם ופחד.
בשיחה התברר כי דלית מעולם לא התמודדה בצורה טובה עם מות אימה. המטפלת בפרחי באך העלתה השערה כי דלית בעצם "חסומה" נפשית וגופנית להריון מכיוון שעדיין נמצאים בה רגשות הכאב העמוק, ההלם והצער. השערה זו, הסתבר, הועלתה בעבר גם על ידי דלית.
לאחר זמן קצר בו דלית טופלה עם תמציות פרחי באך כוכב בית לחם (Star of Bethlehem) היא סיפרה כי היא החלה לחלום לעיתים תכופות על אימה ואף החלה לדבר על כך עם אביה, דבר שמעולם לא העזה לעשות מתוך חשש להכאיב לו.
עם המשך הטיפול, דלית הרגישה משוחררת יותר ושמחת החיים שלה התגברה והתעצמה. החלומות על אימה פחתו והיא הרגישה כי משא כבד ירד מעליה והצער שהיה קשה מנשוא התפוגג ובמקומו נכנסה תחושת קבלה על מות אימה.
לאחר ארבעה חודשים בלבד מתחילת הטיפול, דלית נכנסה להריון כשהיא משוחררת מהטראומה אשר ליוותה אותה במשך כל כך הרבה שנים.

דלית: "אני מאושרת על ההיריון ובטוחה כי הילדים שלי יגדלו עם אימא שמחה ללא משקעי עבר מכבידים. הטיפול שעברתי בפרחי באך גרם לי מצד אחד להתמודד עם העבר שלי ומצד שני לקבל אותו ולהמשיך קדימה בחיי."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות