פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: מי מעיין (Rock Water)

מי מעיין
מי מעיין
שם מלא:
מי מעיין
שם לועזי:
Rock Water

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג מי מעיין (Rock Water) מתאימות לריכוך אנשים בעלי חשיבה מקובעת ומשמעת עצמית נוקשה.

מתי תתאים תמצית פרחי באך מי מעיין (Rock Water)

טיפול בפרחי באך עוזר לטיפול בנוקשות מחשבתית ומיתון התנהגות קיצונית. לאנשים הזקוקים לטיפול בפרחי באך מסוג מי מעיין (Rock Water) יש צורך חזק לעשות הכל בצורה מושלמת ומוקפדת. מטופלים טיפוסיים בתמצית מי מעיין (Rock Water) נוהגים להאשים את עצמם כאשר דבר-מה נעשה בצורה לא מושלמת או שלא על-פי הסטנדרט שלהם.
לעיתים נראה מטופל במי מעיין (Rock Water) אשר בנוסף לחוסר הגמישות והנוקשות הרגשית סובל גם מנוקשות פיזית שיכולה להתבטא בכאבי גב, צוואר ועוד.
טיפול באמצעות תמציות פרחי באך מי מעיין (Rock Water) יעזור למי שסובל מצורך מוגזם בשליטה עצמית ולמי שאין אצלו מקום ל"שביל ביניים" או לפשרות. בדרך כלל מדובר במצב שמקשה מאוד על חיי המטופל וכתוצאה מכך גם על חיי הסובבים אותו.
המטופל יחוש פעמים רבות חוסר מנוחה גם בשל דברים קטנים לכאורה אשר לתחושתו פוגעים בסדר, בארגון ובמהלך החיים הנוקשה אשר המטופל בנה לעצמו. לדוגמא, אם אורחים מבקרים בביתו ומשאירים אחריהם אי-סדר.
לרוב מטופל על ידי תמציות פרחי באך מי מעיין (Rock Water) יהיה מאוכזב מתוצאות מעשיו. לעיתים תכופות הוא ירגיש כי הוא נכשל על אף מאמציו, זאת רק מפני שלא הצליח לעשות את הדברים ברמה הגבוהה אליה הוא שואף.
פעמים רבות הסביבה תתפוס את התנהגותו של אדם הזקוק לפרחי באך מסוג מי מעיין (Rock Water) כנוקשה ואגואיסטית. המטפל ייראה בעיני הסביבה כמי שרוצה להטיף ללא הפסקה על תיאוריות שונות אך ללא יכולת הקשבה או קבלה של דעות הסובבים אותו.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג מי מעיין (Rock Water)

השיפור הגדול בחיי המטופל בתמציות פרחי באך מי מעיין (Rock Water) יהיה פיתוח היכולת לגמישות מחשבתית. פרחי באך מסוג מי מעיין (Rock Water) הם בעלי יכולת לנטרל את הקיבעון המחשבתי של המטופל ולכן יוכלו לעזור לו.
במהלך הטיפול בפרחי באך המטופל יפנים ויבין כי מוטב לו לחיות במצב מאוזן רגשית (ללא קיצוניות וסגפנות) מאשר להיות מושלם או לחנך אחרים על פי דעותיו הנוקשות.
הטיפול בתמציות פרחי באך מי מעיין (Rock Water) יעזור למטופל לחוש שמחת חיים והנאה גם אם לא הכל מושלם ומסודר ולגרום לסביבתו לשמוח בחברתו הנינוחה יותר. בזכות נטילת תמציות פרחי באך, המטופל יידע כיצד להתמודד עם מצבים אשר אינם אידיאלים לתפיסתו.
המטופל בפרחי באך מסוג מי מעיין (Rock Water) ישמור על יכולתו להוביל דעת קהל ולהיות מוערך על ידי סביבתו אך יחד עם זאת ילמד להתפשר בדעותיו אם ישמע דעות אחרות משלו.
ככל שהטיפול בפרחי באך מסוג מי מעיין (Rock Water) יתקדם, יוכל המטופל לחוש שחרור מדעותיו הנוקשות אשר פוגעות באיכות חייו. כתוצאה מכך, חייו יזרמו בקלות רבה יותר וללא תחושת האשמה שהרגיש בעבר בשל כישלונות אשר נתפסים בעיניו ככישלונות רק בשל שאיפתו המוגזמת לשלמות.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג מי מעיין (Rock Water)

אלי (שם בדוי), בן 52, נשוי ואב לשלוש בנות, הגיע לטיפול בפרחי באך לאחר שנה מאוד מתוחה בחייו אשר השפיעה עליו ועל משפחתו הקרובה. במהלך שיחת התשאול להתאמת פרחי באך, אלי סיפר כי לפני כשנה וחצי הוא עבר התקף לב ומזה כשנה הוא מקפיד על משטר דיאטה שכולל אכילה בריאה והרבה ספורט, הכל בהמלצת רופאיו.
אלי אשר בעבר היה רגיל לארוחות גורמה במסעדות כחלק נכבד מחייו, תיאר כי הוא סובל מסגנון האכילה החדש אך בשל התחושה כי הוא חייב לשמש דוגמא למשפחתו ולהצליח בדיאטה בכל מחיר, הוא מקפיד עליה מאוד (אך סובל מכל רגע).
אבחנת המטפל בפרחי באך הייתה כי אלי יטופל בתמציות פרחי באך מסוג מי מעיין (Rock Water) ואכן ההתאמה הייתה מיידית.
תוך כדי הטיפול אלי הרגיש כי פחות חשוב לו להרשים את סביבתו אלא חשוב לו לחיות חיים מהנים ובריאים. בעקבות נטילת תמציות פרחי הבאך, אלי פנה לתזונאית וקיבל טיפים רבים להכנת אוכל קל הכנה, טעים ובריא.
פרחי באך מסוג מי מעיין (Rock Water) הם בעלי יכולת לשנות תפיסות מוטעות אצל המטפלים. במקרה של אלי, כתוצאה מנטילת התמציות הוא החל ליהנות מהתפריט שלו ולא חש סבל או עינוי בניגוד לעבר. כמו כן, אלי למד לאפשר לעצמו לחרוג מידי פעם מהתפריט הנוקשה ומשפחתו תמכה בו לאורך כל הדרך.

אלי: "כאשר התחלתי עם הדיאטה הנוקשה הרגשתי שעולמי חרב עלי. אוכל היווה חלק משמעותי בחיים שלי וכתוצאה מנטילת תמציות פרחי באך באופן קבוע למדתי להפיק ההנאה מהאוכל הבריא ומהחיים החדשים שלי. עוד למדתי בטיפול בפרחי באך כי מותר לי למעוד מדי פעם ושזה לא אסון".

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות