פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: נוקשן (Scleranthus)

נוקשן
נוקשן
שם מלא:
נוקשן
שם לועזי:
Scleranthus

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג נוקשן (Scleranthus) מיועדות לטיפול בחוסר יציבות וחוסר החלטיות בחיי המטופל.

מתי תתאים תמצית פרחי באך נוקשן (Scleranthus)

טיפול בפרחי באך מאזן תחושות של בלבול ולחץ ומעניק בטחון ושלווה למטופלים. המאפיינים העיקריים של מי שיתאימו לו תמציות פרחי באך מסוג נוקשן (Scleranthus) הם חוסר יציבות, חוסר יכולת להחליט ולעיתים גם בלבול.
כמו כן, לעיתים קרובות המטופל יסבול מחוסר שקט וממצבים רגשיים קיצוניים כגון: מעבר בין צחוק לבכי, רצון לעשות ולפעול לעומת אדישות, שמחת חיים לצד דיכאון.
הסביבה תתפוס מטופל טיפוסי בפרחי באך מסוג נוקשן (Scleranthus) כאדם לא יציב ולא החלטי. לכן, לעיתים רבות יסבול המטופל מיחס מזלזל ולא מכבד מצד הסביבה.
תמציות פרחי באך מסוג נוקשן (Scleranthus) יעזרו במיוחד למי שבדרך כלל סובל מחוסר יכולת להחליט בין שתי אפשרויות אשר אינן דומות אחת לשנייה. את הטיפול בפרחי באך מסוג נוקשן (Scleranthus) נמליץ מי שחוסר ההחלטיות שלו מפריעה לו לנהל חיים יציבים ורגועים. נטילת תמציות פרחי הבאך במהלך הטיפול תביא את המטופל לאיזון רגשי.
אנשים שזקוקים לטיפול בתמציות פרחי באך מסוג נוקשן (Scleranthus) יכולים לסבול מביטוי גופני של חוסר שיווי משקל למשל: בחילות בנסיעה, סחרחורות ועוד. הביטוי הפיזי משמש את המטפל לצורך אבחון המטופל והצורך שלו בנטילת תמצית פרחי באך המכילה נוקשן (Scleranthus).

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג נוקשן (Scleranthus)

המטופל בתמציות פרחי באך מסוג נוקשן (Scleranthus) יחל לחוש בהדרגה כי היכולת להחליט מהר ובצורה שקולה חוזרת לחייו. כתוצאה מהשיפור ביכולת קבלת ההחלטות של המטופל, הוא ירגיש כי הסבל אשר ליווה אותו במהלך ההתלבטויות הרבות נחלש ואף נעלם.
עם התקדמות הטיפול בפרחי באך נוכל לראות כי המטופל מסוגל לקבל החלטות ולפעול בזריזות בעוד הוא נחוש בדעתו ומלא תחושת ביטחון. כתוצאה מנטילת פרחי באך נוספים המטופל יביא את חייו למקומות אשר הינם נכונים עבורו.
בשל הטיפול, הסביבה תחל לראות את המטופל בפרחי באך נוקשן (Scleranthus) כאדם אמין אשר ראוי לשמוע את דעותיו ולסמוך על החלטותיו.
עם התקדמות הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג נוקשן (Scleranthus) יירגעו מצבי הרוח הסוערים של המטופל אשר אפיינו אותו טרם הטיפול. מצבי הרוח הקיצוניים יתחלפו בתחושות שלווה, בטחון ואיזון רגשי בזכות פרחי הבאך.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג נוקשן (Scleranthus)

שחר (שם בדוי), בן 27, נשוי ואב צעיר לשתי בנות, הגיע לטיפול בפרחי באך לאחר שחש תשישות ועייפות רבה אשר לא פגה גם לאחר שעות שינה רבות. בתשאול להתאמת פרחי באך התברר כי שחר סובל ממצבי רוח קיצוניים אשר מהווים סבל לו וגם לבני משפחתו. לדברי אשתו, רגע אחד הוא שמח וסבלני כלפיה וכלפי הבנות וברגע אחר עצוב וכועס.
עוד התברר במהלך התשאול כי שחר נוטה לבזבז הרבה מאוד אנרגיה במהלך היום על התלבטויות בלתי נגמרות ומתקשה לעמוד מאחורי קבלת החלטות ובחירות יומיומיות. ההתלבטויות הרבות גוזלות ממנו הרבה אנרגיה וכוחות.
המצב המתואר גרם לתסכול ועייפות רבה אצל שחר וכפי שהתברר גם להרבה מריבות בין שחר לאשתו, בעיקר על רקע חוסר האמון שלה בו כבעל יכולת להוביל את המשפחה בצורה בטוחה.
שחר אובחן וניתנו לו תמציות פרחי באך מסוג נוקשן (Scleranthus) על מנת לאזן את מצבי הרוח ואת חוסר היציבות בחייו. בהדרגה וככל שהתקדם הטיפול בפרחי באך, ניתן היה להבחין בשינוי הרגשי אצל שחר. שחר החל להרגיש בטחון לומר את דעתו ולקבל החלטות בצורה שקולה אך זריזה.
ככל ששחר המשיך בטיפול בפרחי באך, הוא חדל מההתלבטויות הרבות אשר גבו ממנו אנרגיה וכוחות. כתוצאה מכך הוא הרגיש כי העייפות הרבה ממנה סבל נעלמה. במקביל, אשתו החלה לשים לב להבדל בהתנהגותו של שחר ועם הזמן המתח ששרר ביניהם החל להתפוגג.
בעקבות הטיפול בפרחי באך שחר כיום הוא אדם בטוח בעצמו, בעל יכולות החלטה וביצוע מרשימות וחי חיי משפחה יותר רגועים ונעימים.

שחר: "הטיפול בפרחי באך תרם לביטחוני וליציבות בחיי בכל המישורים. אני הרבה יותר רגוע ומאושר ומרגיש שהתפנה לי זמן רב. אם בעבר הייתי מתלבט על כל החלטה קטנה, כיום אני רגוע יותר וכתוצאה מכך למדתי לקבל החלטות בצורה זריזה ושקולה וללא החששות והלבטים שאפיינו אותי בעבר."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות