פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: ניצן הערמון (Chestnut Bud)

ניצן הערמון
ניצן הערמון
שם מלא:
ניצן הערמון
שם לועזי:
Chestnut Bud

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות ניצן הערמון (Chestnut Bud) מיועדות לאלו המתקשים ללמוד מטעויות שעשו בעבר.

מתי תתאים תמצית פרחי באך ניצן הערמון (Chestnut Bud)

תמציות פרחי באך משחררות ממשקעי העבר ומעודדות צמיחה אישית חיובית. תמציות פרחי באך המכילות ניצן הערמון (Chestnut Bud) מתאימות למי שמתקשה ללמוד את הלקח מטעויות שעשה בעבר, אלא נוטה לחזור על אותה הטעות שוב ושוב.
הטיפול בפרחי באך מסוג ניצן הערמון (Chestnut Bud) יעזור למטופל להבין את טעויותיו, ללמוד מהן ולהפיק לקחים אשר יעזרו לו להתפתח בעתיד. אנשים להם תתאים התמצית פרחי באך ניצן הערמון (Chestnut Bud) לרוב יסבלו מחוסר-יכולת להפנים שהם ביצעו טעויות. הם יחזרו וידברו על המצב בעייתי בחייהם אך למאזין מהצד זה ייראה שהם לא הגיעו להבנה כי הגורם לבעיה טמון בהם. בשל חוסר היכולת שלהם ללמוד מטעויותיהם, הם ימשיכו לחזור עליהן ובאופן הזה הבעיות לא יפתרו.
מטופל יוכל להגיע לאבחון בפרחי באך עקב בעיות בזוגיות, בריאות לקויה או קריירה מקרטעת. אם במהלך התשאול יתברר כי בעצם מדובר בחוסר יכולת של המטופל לזהות היכן הוא טועה, המטפל ישקול שימוש בתמצית ניצן הערמון (Chestnut Bud). מטרת השימוש בתמצית היא לעזור למטופל לקדם את עצמו ולשפר את המצב.
אדם אשר תתאים לו תמצית פרחי באך ניצן הערמון (Chestnut Bud), ייתפס ע"י החברה כמי שראוי לרחמים, מאחר ולכולם סביבו ברורה מה הבעיה, זאת על אף שהאדם עצמו אינו מבין זאת.
מקרה בו תתאים תמצית פרחי באך ניצן הערמון (Chestnut Bud) הינו מתסכל מאוד עבור המטופל ועבור הסובבים אותו, שכן חזרה על טעויות יכולה להיות מתישה מאוד. תמצית פרחי באך ניצן הערמון (Chestnut Bud) תסייע גם למטופל אשר מכחיש את הטעויות עליהן הוא חוזר, מנסה להדחיקן ואינו מקשר בין מעשיו לבין התוצאות שלהם.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג ניצן הערמון (Chestnut Bud)

טיפול באמצעות פרחי באך מסוג ניצן הערמון (Chestnut Bud) יביא את המטופל למצב בו הוא יוכל להבין את טעויותיו, להפנים לעומק את הלקח ולא לשוב על הטעויות הללו בעתיד. תמצית פרחי באך ניצן הערמון (Chestnut Bud) מאפשרת לאדם להיות מודע לטעויות שעשה בעבר ולנסות לתקנן. בניגוד לתקופה שקדמה לטיפולים, נטילת פרחי באך מסוג ניצן הערמון (Chestbut Bud) תסייע למטופל להקשיב בעצתם של הסובבים אותו, מבלי ניסיונות הכחשה.
תמצית פרחי באך מסוג ניצן הערמון (Chestnut Bud) היא תמצית אשר ביכולתה לסייע למטופלים להרוויח ידע וחוכמת-חיים מתוך החוויות היומיומיות אותן הם חווים. גם אם המטופל התנסה בחוויה של כישלון וכאב, בעקבות נטילת התמציות, המטופל יהיה מסוגל ללמוד מטעויות העבר על-מנת ליצור לעצמו חוויות טובות יותר בעתיד.
נטילת תמציות פרחי באך המכילות את ניצן הערמון (Chestnut Bud) תורמת משמעותית לשיפור איכות חייהם של מטופלים רבים.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג ניצן הערמון (Chestnut Bud)

גיא (שם בדוי), בן 28 מהמרכז, הגיע לטיפול בפרחי באך לאחר שהרגיש במשך תקופה ארוכה כי הדברים אינם מסתדרים בחייו. גיא לא הצליח למצוא עבודה במשך תקופה ארוכה על אף שהחזיק ברשותו תואר אקדמי. מצב זה גרם לגיא לתחושות שליליות ובעיקר להרגשת כישלון מתמשכת.
בתשאול שנערך לגיא לצורך התאמת תמציות פרחי באך, גילה גיא סימנים מובהקים של דיבור אובססיבי שוב ושוב על האירועים הקשים שקרו לו. ניכר היה מן השיחה כי אין הוא מבין את טעויותיו ובמיוחד את הקשר שלהן למצב בו הוא נמצא.
לגיא הותאמה תמצית פרחי באך ניצן הערמון (Chestnut Bud) אשר נועדה לטיפול במקרים דומים. ולא עבר זמן רב מאז החל גיא לנטול את התמציות ומהלך בשיחות המעקב הוא החל לדבר בשפה שונה על הסיטואציה בחייו.
נראה היה כי לראשונה בחייו גיא מבין שישנן טעויות בסיסיות עליהן הוא חוזר שוב ושוב. כך לשל גיא הבין כי עצם הגעתו לראיונות עבודה בלבוש מרושל נתפסה בעיני הסביבה כחוסר אכפתיות אשר תרמה להחלטת המעסיקים שלא לקבלו לעבודה פעם אחר פעם.
בעזרת תמצית פרחי באך ניצן הערמון (Chestnut Bud) גיא הבין כי אין כל פסול בעצם העובדה שטעה, אך זאת בתנאי כמובן שהוא יפיק מכך את הלקח שיאפשר לו לתקן את התנהגותו בפעם הבאה.
עם התקדמות הטיפול בפרחי באך, גיא החל מארגן את חייו על פי ניסיון העבר. הוא למד מטעויותיו ולמד כיצד שלא לחזור עליהן בעתיד. גיא הבין שהוא משדר תדמית בעייתית והפנים כי כדאי לא להיוועץ ביועץ תדמית. היועץ לימד את גיא כיצד עליו להגיע לראיונות עבודה בצורה המרשימה ביותר. בתוך כחודשיים מאז החל גיא בטיפול פרחי הבאך, הוא מצא את עבודת חלומותיו.

גיא: "כיום לאחר הטיפולים שעברתי בפרחי באך אני מבין שהגישה שלי לחיים הייתה מוטעית. אני מרגיש שבעקבות הטיפולים השתנתי מהקצה אל הקצה בכל התחומים, לשמחתי ולשמחת הסובבים אותי."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות