פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: סיגלית המים (Water Violet)

סיגלית המים
סיגלית המים
שם מלא:
סיגלית המים
שם לועזי:
Water Violet

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet) יעזרו לטיפול להתנהגות מרוחקת, מסתגרת ואף בהתנשאות אשר לא נובעת מכוונה רעה.

מתי תתאים תמצית פרחי באך סיגלית המים (Water Violet)

נוכל לאבחן את מי שיתאימו לו תמציות פרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet) כטיפוסים רגועים. מטופלים טיפוסיים בפרחי באך המכילים סיגלית המים (Water Violet) יראו לרוב שקטים, מרוחקים מעט ויחשבו בעיני הסביבה לאנשים חכמים ומלומדים.
בעיני החברה הם יחשבו לבעלי יכולת טובה בתחום ההסברה והייעוץ ואכן יש בהם את אותה היכולת להסביר בצורה נעימה ומכבדת ללא השתלטות על דעתם של אחרים. יחד עם זאת, לטיפול בפרחי באך יגיעו מי שנוטים להגיע לקיצוניות ויעדיפו את השקט וההתבודדות על פני מפגש חברתי כלשהו, דבר אשר עלול להיתפס כלפי חוץ כהתנשאות וגאווה.
כאשר מטופלים אלו יגיעו לטיפול פרחי באך, הם יספרו כי בזמן של עומס רב או חוסר שקט, הם יעדיפו להסתגר ולהתמודד עם העניין לבדם מאשר להיות בחברתם של אנשים נוספים. נטילת תמציות פרחי באך יכולה למתן את רצונם שהל המטופלים להיות לבד.
לעיתים קרובות, מטופלים יכולים לסבול מדעה שלילית של החברה עליהם כבעלי קרירות רגשית ואף להרחיק בני זוג פוטנציאלים בשל התנהגות אשר נתפסת כמתנשאת ובררנית.
במצב בו נדרש טיפול בתמציות פרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet) המטופלים יכולים לסבול מנוקשות יתר בלי יכולת להיפתח ולהשתחרר מהסגירות המאפיינת אותם, דבר שעלול להראות גם כתופעות פיזיות של נוקשות, כאבים, חוסר גמישות ומעין שפת גוף סגורה אשר עלולה להרחיק אנשים מהם.
בכל אלה, ניתן לטפל באמצעות נטילת תמציות פרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet) כחלק מטיפול מלא בפרחי באך.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet)

טיפול בפרחי באך עוזר בהפחתת תחושת הבדידות והגברת היכולת לשיפור חיי החברה. מטופל שהתנסה בטיפול בתמציות פרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet) ילמד להסתמך ביתר קלות על תמיכתם של אחרים ובמקביל לשמור על יכולתו העצמאית.
לאחר טיפול פרחי באך לא ארוך, המטופל יוכל לפתח מערכות יחסים חמות יותר, יראה פחות מרוחק ויחוש פחות צורך להסתגר בעת מצב מלחיץ או מאיים מבחינתו.
מטופלים בתמציות פרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet) יוכלו לפתח את יכולתם לייעץ וללמד במקצועות המאפשרים. בעקבות נטילת התמציות הם יהיו מסוגלים להרגיש ולהפגין אמפטיה והזדהות עם הסביבה, בניגוד לתחושת הריחוק אשר שידרו בעבר.
הטיפול בפרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet) יתרום לתחושת פתיחות ויכולת התמודדות טובה יותר עם מצבים חברתיים ולכן מומלץ בחום.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet)

ענבל (שם בדוי), בת 34 מכפר סבא הגיעה לטיפול בפרחי באך כאשר הרגישה כי היא לא מוצאת בן זוג כבר במשך תקופה ארוכה והדבר הפריע לה מאוד. ענבל התגלתה במהלך התשאול להתאמת תמציות פרחי באך כבחורה אינטליגנטית במיוחד, נעימה ועדינה, ובעלת יכולת התבטאות מרשימה.
ענבל נשאלה מה היא עושה כאשר חולף מולה ברחוב בחור אשר מוצא חן בעיניה וענבל השיבה כי הנטייה המיידית שלה היא להפנות מבט לצדדים מתוך תחושת מבוכה ולחץ. תשובתה של ענבל רמזה למטפל כי יהא עליו להשתמש בתמצית פרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet).
בהמשך התשאול ענבל סיפרה כי פעמים רבות היא מעדיפה ערב שקט בבית על פני מסיבה רועשת או מפגש חברים.
כפי שצפה המטפל, לענבל הותאמו תמציות פרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet) והטיפול החל לתת אותותיו באופן מידי. ענבל החלה חשה בטחון וצורך מחודש לצאת למפגשים חברתיים לאחר תקופה ארוכה של התבודדות מרצון.
בהמשך הטיפול בפרחי באך, ענבל החלה מעיזה להישיר מבט בעיניי מי שמצא חן בעיניה וכמות המחזרים עלתה פלאים. ענבל הבינה ששפת הגוף ששידרה בעבר גרמה למחזרים רבים לא לנסות את מזלם בשל "חוסר הרצון" שהפגינה.
באופן טבעי ככל שהתקדם הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג סיגלית המים (Water Violet), ענבל החלה להכיר בני זוג פוטנציאלים ולהתנהג בצורה נינוחה אשר שידרה פתיחות במקום סגירות והתנשאות.

ענבל: "פגשתי מישהו מדהים וכל זאת תודות לטיפול בפרחי באך אשר הוציא אותי מתוך הבדידות ועזר לי להרגיש ולהראות נגישה ומוכנה לקשר חם. אני מרגישה שהפכתי לאדם אחר בעקבות נטילת תמציות פרחי הבאך וממליצה בחום על הטיפול."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות