פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: עולש מתורבת (Chicory)

עולש מתורבת
עולש מתורבת
שם מלא:
עולש מתורבת
שם לועזי:
Chicory

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות עולש מתורבת (Chicory) מתאימות לאנשים רכושניים ולאנשים שמרוכזים בעצמם באופן מוגזם.

מתי תתאים תמצית פרחי באך עולש מתורבת (Chicory)

הטיפול בפרחי באך מקל משמעותית על סבל רגשי ומשחרר ממחסומים רגשיים. תמציות פרחי באך המכילות עולש מתורבת (Chicory) מיועדות עבור מי שחש רכושנות יתר כלפי אדם אחר ומרגיש כי אותו אדם חייב לציית לצרכיו ורצונותיו. כמו כן, תמצית פרחי באך עולש מתורבת (Chicory) תתאים למי שסובל מתחושת בדידות, זקוק לתשומת לב או לנוכחות של אנשים קרובים לידו באופן תמידי.
מטופלים שתתאים להם תמצית פרחי באך עולש מתורבת (Chicory) יהיו לרוב אנשים ביקורתיים, שתלטנים ואף מניפולטיביים. התנהגות זאת נובעת בכדי לקבל את היחס ותשומת-הלב שנראה להם כי הם צריכים לקבל מהסביבה. במידה ולא יקבלו את מבוקשם, מטופלים הזקוקים לתמצית פרחי באך עולש מתורבת (Chicory), יגיבו ברחמים עצמיים ויפגינו כלפי חוץ כי הם נפגעו.
תמצית פרחי באך מסוג עולש מתורבת (Chicory) תתאים במיוחד להורים שנוהגים בשתלטנות בכל הקשור בחיי ילדיהם ולהורים אשר דורשים תשומת-לב רבה מילדיהם. נטילת תמצית עולש מתורבת (Chicory) תוכל לנטרל את נטייתם של ההורים לגרום לילדיהם לתחושת אשמה כאשר לפי דעתם, הילדים אינם מעניקים להם "מספיק" תשומת-לב.
נטילת תמצית פרחי באך עולש מתורבת (Chicory) תוכל לעזור גם לילדים ובני נוער בעלי צורך בלתי פוסק בתשומת-לב, כאשר הדרך להשיגה היא באמצעות מניפולציה ושתלטנות.
במהלך אבחון להתאמת תמצית פרחי באך מתאימה, כאשר המטופל מרבה בדיבור, הינו בעל דעות מוצקות ובלתי מתפשרות ונוטה לויכוחים, המטפל ישקול שימוש בתמצית עולש מתורבת (Chicory) לצורך הטיפול.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג עולש מתורבת (Chicory)

הטיפול באמצעות תמצית פרחי באך מסוג עולש מתורבת (Chicory) יעזור למטופל לחוש בטוח בעצמו ויאפשר לו להרגיש טוב גם כשהוא נמצא לבדו. כתוצאה מנטילת התמצית ינוטרל הצורך של המטופל בהוכחה בלתי פוסקת שהוא אהוב.
הטיפול תמציות פרחי באך המכילות עולש מתורבת (Chicory) ייתן למטופל תחושת שלווה וסיפוק ולכן יהיה לו קל לשחרר את שליטתו בסובבים אותו. בעקבות נטילת התמציות, למטופל יהיה קל יותר להעניק אהבה וחיבה לקרוביו ללא ציפייה לקבלת תמורה.
תמצית פרחי באך מסוג עולש מתורבת (Chicory) היא תמצית אשר תפחית תחושת תסכול פגיעות ובמקביל תגביר תחושת אכפתיות ורצון אמיתי לתת, מבלי בהכרח לקבל. מטופלים רבים שעברו טיפול בפרחי באך סיפרו כי לאחר הטיפול היה להם קל יותר להפגין אכפתיות ודאגה אמיתית מבלי לחפש תשומת לב בכוח כבעבר.
באמצעות הטיפול בתמצית פרחי באך עולש מתורבת (Chicory), המטופל ילמד לנהל מערכות יחסים קרובות, נעימות ומשוחררות יותר, ללא תחושת השליטה והדרמה אשר אפיינה אותם בעבר.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג עולש מתורבת (Chicory)

נעמה (שם בדוי), רווקה בת 35 מחיפה, הגיעה לפגישת אבחון בתמציות פרחי באך לאחר שהרגישה כי מערכות היחסים הזוגיות בחייה אינן מוצלחות.
במהלך התשאול התברר כי נעמה נוהגת לצפות לתמורה בלתי פוסקת מבן זוגה עבור אהבתה. כך למשל, נעמה נהגה לדרוש מבני זוגה לשעבר לבלות איתה את כל ערבי השבוע ולא הבינה את הצורך שלהם לבלות זמן גם עם חבריהם.
הרצון העז לקבל תשומת-לב בלתי פוסקת מבני הזוג גרם להם להתרחק מתוך מגננה. כאשר נעמה לא קיבלה את מבוקשה היא נהגה לבכות, לצעוק ולעורר רגשות אשם בבן זוגה עד שזה הרגיש אשם על הפגיעה בה, לכאורה. אופן ההתנהלות הזה בתוך מערכת היחסים, גרם בסופו של דבר לתחושה של חנק אצל בן הזוג ובסופו של דבר גם לפרידה בלתי נמנעת. לאחר האבחון נעמה החלה ליטול תמצית פרחי באך מסוג עולש מתורבת (Chicory) על מנת לנטרל הצורך שלה בתשומת-לב. כעבור כחודש מנטילת תמציות פרחי הבאך, כבר ניכר בנעמה שינוי דרמטי.
נעמה החלה להרגיש ביטחון שהלך וגבר, ובהדרגה השתחררה מהצורך לקבל הוכחות לאהבה כלפיה. עם התקדמות הטיפול, נעמה למדה להעניק חיבה ואהבה ללא ציפיות לתמורה כלשהי. דווקא אז, כאשר נעמה הפגינה חיבה, אכפתיות ובטחון אמיתיים, היא זכתה להכיר בן זוג חדש אשר ביקש את קרבתה ודאג להראות לה בכל הזדמנות את אהבתו והערכתו אליה.
דרך הטיפול בפרחי באך, נעמה גילתה דרך חיים חדשה שגרמה לה לביטחון מחודש בעצמה ונתנה לה את הכלים לנהל מערכת זוגיות טובה, שמחה ואוהבת.

נעמה: "בעקבות נטילת תמציות פרחי הבאך והטיפול שעברתי הפנמתי סוף כל סוף כי דרך התנהלותי בעבר במערכות יחסים חנקה את בני הזוג שלי. אני מאושרת מכך שיזמתי טיפול בפרחי באך בכל יום"

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות