פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: ערבה (Willow)

ערבה
ערבה
שם מלא:
ערבה
שם לועזי:
Willow

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג ערבה (Willow) יתאימו לטיפול ברחמים עצמיים, תלונות והרגשת מירמור מוגזמים.

מתי תתאים תמצית פרחי באך ערבה (Willow)

אנשים אשר מרבים להתלונן, לרחם על עצמם ולהרגיש מסכנים יוכלו להיעזר בתמציות פרחי באך מסוג ערבה (Willow) על מנת להתגבר על תחושות אלה.
מטופלים בתמציות פרחי באך מסוג ערבה (Willow) נוטים רואים את עצמם כקורבנות של הנסיבות ומרגישים חסרי מזל כאשר הם משווים את עצמם לאחרים.
כאשר מטופל טיפוסי באמצעות תמציות פרחי באך מסוג ערבה (Willow) יחשוב על מצבו האומלל, הוא תמיד יטיל את האשמה על הסביבה או על אנשים אחרים ויתקשה לראות את עצמו כאחראי הבלעדי על חייו.
הסביבה תתקשה לשמוע כל העת את תלונותיו של המטופל הזקוק לפרחי באך מסוג ערבה (Willow), דבר אשר יוסיף לתחושת המסכנות הכללית שלו.
באופן כללי המטופל בפרחי באך ערבה (Willow) הוא אדם אשר נתפס כדמות שלילית, אשר קשה מאוד לרצות. לרוב, אין בפיו מילים טובות על אחרים מכיוון שהוא עסוק בעצמו ובאומללותו.
כאשר המטופל הזקוק לתמציות פרחי באך ערבה (Willow) נמצא במצוקה או עומד מול מכשול בחייו, לעיתים קרובות הוא ירגיש כי הסביבה "חייבת לו משהו". מטופלים הזקוקים לערבה (Willow) נתפסים על ידי החברה כטיפוסים אנוכיים אשר יודעים לקבל דברים מהסביבה אך ללא רצון לתת משהו מעצמם בתמורה.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג ערבה (Willow)

פרחי באך הינם כלי מצוין כחלק מהרפואה האלטרנטיבית המשפרים בעיות פיסיות ונפשיות-רגשיות כאחד. פרחי באך מסוג ערבה (Willow) עוזרים להשגת חשיבה אופטימית ותורמים לשיפור איכות החיים.
לאחר טיפול בתמציות פרחי באך מסוג ערבה (Willow), המטופל יוכל לראות את החיים בצורה אופטימית יותר. תמציות פרחי הבאך יביאו את המטופל להבנה כי מחשבות ואמירות חיוביות יובילו את חייו לאירועים חיוביים. נקודה נוספת אשר המטופל יבין היא שהדבר תלוי רק בו.
תוצאה אופיינית לטיפול היא שתחושת המסכנות של המטופל בפרחי באך ערבה (Willow) מתחלפת בהנאה מהחיים. לרוב, המטופל מצליח לשים את תחושות המירמור והסבל מאחוריו.
הטיפול בפרחי באך מסוג ערבה (Willow) יעזור למטופל לשמוח גם בהצלחתם של אחרים מבלי שהדבר יאיים עליו. התמציות יביאו את המטופל להכרה כי בעצם תמיכתו באחרים ובלי לקנא בהם, הוא מגביר את סיכוייו לחוות חוויות חיוביות בעצמו.
מטופלים רבים שטופלו באמצעות פרחי באך מסוג ערבה (Willow) סיפרו לנו כי הם שולטים בחייהם על ידי התנהגותם החיובית. עוד סיפרו המטופלים כי הם מרגישים מחוזרים יותר ומבוקשים יותר על ידי הסביבה לאחר שהתחילו לנטול תמציות פרחי באך.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג ערבה (Willow)

תמר (שם בדוי), בת 20 הגיעה לטיפול על מנת לקבל עזרה בירידה במשקל. תמר אכן סבלה מעודף משקל ולא הצליחה לסגל לעצמה אורח חיים בריא אשר באמצעותו תוכל גם להשיל ממשקלה.
בשיחת ההכרות להתאמת פרחי באך תמר נשמעה מאוד אומללה. תמר הפגינה כעס רב כלפי הוריה אשר לדבריה אינם עוזרים לדיאטה שלה כלל. כמו כן, האשימה תמר את אחותה הרזה כי היא מביאה ממתקים הביתה אשר מכשילים אותה מלעמוד בדיאטה.
במהלך השיחה הבין המטפל כי גם בתחומים נוספים בחייה תמר אינה לוקחת אחריות על עצמה ועל ההתנהגות שלה והבין כי טיפול בתמציות פרחי באך יוכל לסייע לתמר להשתנות. תמר החלה להיות מטופלת בתמציות פרחי באך מסוג ערבה (Willow), על מנת להחזיר את האחריות על עצמה לידיה.
במהלך הטיפול תמר החלה משנה את גישתה ומגבירה את מאמציה לטובת בריאותה ומשקלה. כשבועיים לאחר שהחלה לנטול תמציות פרחי באך, היא נרשמה לחדר כושר, החלה מכינה ארוחות בריאות לה ולכל משפחתה.
במהלך שיחות טלפון שהתקיימו בין המטפל לבין תמר תוך כדי הטיפול התגלתה תחושת אופטימיות אצל תמר אשר החלה תופסת את מקום האומללות והכעס. בשלב זה, המטפל התחזקה אצל המטפל התחושה כי הבחירה בתמצית פרחי באך מסוג ערבה (Willow) הייתה נכונה עבור תמר.
כיום, כשנה לאחר הטיפול בפרחי באך, תמר מרגישה טוב מאי פעם. היא ירדה במשקל וסיגלה לעצמה אורח חיים בריא עליו היא שומרת. כל גישתה לחיים הפכה לחיובית ונעימה בניגוד לעבר. בתום הטיפול בפרחי באך למדה תמר לצחוק על העבר ולקבל בסלחנות את התקופות הקשות בחייה.

תמר: "היום אני יודעת בזכות הטיפול בפרחי באך שהתלונות והכעס לא יקדמו אותי לשום מקום ולכן מידי יום אני בוחרת להיות אופטימית ושמחה. נטילת תמציות פרחי באך הפכה לחלק מחיי ואני מאושרת."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות