פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: ערבז (Gentian)

ערבז
ערבז
שם מלא:
ערבז
שם לועזי:
Gentian

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות ערבז (ג'נטיאן Gentian) יעזרו למי שחשים דיכאון ותחושת ייאוש עקב קושי מסוים.

מתי תתאים תמצית פרחי באך ערבז (Gentian)

תמציות פרחי באך משמשות להחלשת עוצמת הרגשות השליליים ובמקביל לחיזוק הרגשות החיוביים.
תמציות פרחי באך המכילות ערבז (ג'נטיאן Gentian) יתאימו למטופלים אשר סובלים מדיכאון ומתחושת ייאוש עקב קשיים ומכשולים ידועים בחייהם. התמצית תתאים לטיפול בקשיים נקודתיים לצד קשיים אשר מלווים אותנו לאורך חיינו כגון: בעיות בריאות, מטלות ועבודה, לימודים, יחסים מתוחים וכדומה.
תמצית פרחי באך מסוג ערבז (ג'נטיאן Gentian) משמשת לנטרול הרגשת הדיכאון המלווה מטופלים אשר מרגישים מיואשים בשל מצב מסוים בחייהם. התמצית מתאימה במיוחד לאנשים שמרגישים חוסר אמונה בנוגע לשיפור במצבם.
נטילת תמצית פרחי באך מסוג ערבז (ג'נטיאן Gentian) תתאים למי שמרגיש שהוא ניצב בפני מכשול גדול מידי שאין ביכולתו להתגבר עליו. היתקלות במכשולים כאלה גורמת לרובנו לתחושות ייאוש, חוסר תקווה ודיכאון – תחושות אשר טיפול בפרחי באך יכול לנטרל.
תמצית פרחי באך ערבז (ג'נטיאן Gentian) תעזור במיוחד למטופלים אשר ראיית עולמם הינה שלילית ולמטופלים אשר נוטים להרים ידיים בקלות כאשר הם ניצבים בפניו קשיים. לכן, נשתמש בתמצית פרחי באך מסוג ערבז (ג'נטיאן Gentian) במהלך טיפולים, כאשר המטופל נרתע מהעשייה הכרוכה בהתמודדות עם קושי בחייו.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג ערבז (Gentian)

שימוש בתמצית פרחי באך ערבז (ג'נטיאן Gentian) יעזור לשפר את האמונה שלנו כי ביכולתנו להתגבר על המכשולים בחיינו. נטילת התמצית תחזק בנו את הביטחון כי הבעיה שמטרידה אותנו תיפתר, וכי גם אם הפתרון לבעיה מתעכב, הרי שמדובר בעיכוב זמני בלבד.
תוך כדי הטיפול בתמציות פרחי באך המכילות ערבז (ג'נטיאן Gentian) המטופל ירגיש שחוזרת אליו האמונה ביכולתו להתמודד עם הבעיה או המכשול אשר גרמו לו לייאוש ולדכדוך מלכתחילה.
כתוצאה מהטיפולים, המטופל יחזור להאמין בעצמו וישוב לחשוב בצורה חיובית. צורת החשיבה החיובית תוביל לשיפור במצבו של המטופל, שכן ידוע כי הגוף וההתנהגות מושפעים מהמצב הנפשי.
מטופל בתמצית פרחי באך ערבז (ג'נטיאן Gentian)ילמד כי עצם קיומן של הספקות ביכולתו להתמודד עם שלל צרות ובעיות, הוא אשר גורם לבעיות בחייו לגדול ולהתעצם. בזכות הטיפול, המטופל ילמד להפנים כי ברגע שהאמונה לו בעצמו תתחזק, כך הוא יהיה מסוגל לדלג מעל מכשולים בצורה קלה יותר ולחשוב בצורה חיובית.
מטופלים רבים סיפרו כי במהלך טיפול בתמצית פרחי באך מסוג ערבז (ג'נטיאן Gentian), הם החלו להרגיש תחושה כללית כי יש ביכולתם להתמודד עם כל בעיה או מכשול שהם יתקלו בו בעתיד. לדבריהם, תחושת העצמה זו הובילה להקלה מיידית ולתחושת מסוגלות ואמונה בעצמם.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג ערבז (Gentian)

כאשר יעל (שם בדוי), בת 40 ממושב במרכז הארץ, הגיעה לטיפול בפרחי באך, היא הייתה בעיצומם של הליכי גירושים ארוכים ומכאיבים אשר כללו מאבקי כוח בלתי-נגמרים עם בעלה.
בתחילת הליכי הגירושים הייתה יעל מלאת אנרגיה ומרץ, אך עם הזמן החלה לחשוב כי התהליך לעולם לא יסתיים וכי כבר אין לה את הכוחות שליוו אותה בתחילת הגירושים. המחסור בכוחות התבטא אצל יעל בחוסר חשק לקום בבוקר מהמיטה ובחוסר חשק לבצע מטלות יומיומיות פשוטות כגון קניות וניקיון. לאחר שיעל ביצעה בדיקות דם וגילתה כי לא מדובר בעייפות ודכדוך שמקורם בבעיה פיזית, הבינה יעל כי מדובר בבעיה נפשית-רגשית. בחיפושיה אחר פתרון לבעייתה, פנתה יעל לטיפול בתמציות פרחי באך מתוך הבנה שהטיפול יעסוק בשורש הבעיות הרגשיות שלה.
בהתאם לתשאול שנערך ליעל, הותאמה לה תמצית פרחי באך ערבז (ג'נטיאן Gentian) ואכן, בהדרגה החל להיראות שיפור במצבה. תוך מספר שבועות מתחילת הטיפול יעל חזרה להרגיש בטוחה ביכולתה להתמודד עם תהליך הגירושים הכואב. כמו כן, יעל שבה להאמין כי גם אם יש עיכובים במהלך הדרך, בסופו של דבר התהליך יסתיים.
במהלך ההתקדמות בטיפול בפרחי באך, החלה יעל לחוש שכוחותיה חוזרים אליה והיא חשה הקלה בהרגשתה הכללית. לדבריה, היא הרגישה שהיא מסוגלת לתפקד בצורה טובה יותר וחשוב מכך, שהאופטימיות חזרה אל חייה.
כעבור מספר חודשים מתחילת הטיפולים, נבנתה אצל יעל ההכרה כי היא תוכל להתמודד עם כל מכשול שתיתקל בו בעתיד. הכרה זו תרמה לשיפור במצב רוחה של יעל ולדבריה היא הצליחה להבחין גם בצדדים החיוביים של תהליך הגירושים (לדוגמא, העזרה שקיבלה מחבריה ומשפחתה התומכת).

יעל: "תודות לטיפול בפרחי הבאך אני מרגישה מוכנה מתמיד לקראת הפרק החדש בחיי."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות