פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: ערמון אדום (Red Chestnut)

ערמון אדום
ערמון אדום
שם מלא:
ערמון אדום
שם לועזי:
Red Chestnut

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג ערמון אדום (Red Chestnut) מיועדות למי שחש דאגת יתר וחרדה מוגזמת לשלומם של בני משפחתו וקרוביו.

מתי תתאים תמצית פרחי באך ערמון אדום (Red Chestnut)

הדאגה לבני משפחה ולאנשים קרובים הינה צורת התנהגות נורמלית ונפוצה, אך כאשר הדאגה מתחלפת בחרדה ובעיסוק יתר בפחדים מפני אסונות - הדבר מצביע על צורך בטיפול בפרחי באך, זאת בכדי להגיע לאיזון רגשי בעזרתן של התמציות הטבעיות.
מטופלים טיפוסיים אשר זקוקים לנטילת תמציות פרחי באך מסוג ערמון אדום (Red Chestnut) לרוב הינם עסוקים בצורה מוגזמת בחרדות ודאגות כלפי אחרים, במיוחד בני משפחה.
אין מדובר בפחד נורמטיבי אשר מקורו בפחדיו של האדם כלפי עצמו, אלא הטיפול בתמציות פרחי באך ערמון אדום (Red Chestnut) מיועד להפחתה של פחד אשר מופנה כלפי הסביבה וגורם פעמים רבות לתחושה של עצבנות וחוסר שקט בקרב המטופלים (טרם תחילת טיפול).
מטופלים רבים אשר זקוקים לפרחי באך מסוג ערמון אדום (Red Chestnut) נוטים לחשוב באופן תמידי על אסון קרב או על בשורה רעה הקשורה לבני משפחתם.
התנהגותם של מטופלים טיפוסיים בתמציות פרחי באך ערמון אדום (Red Chestnut) יכולה להיות מלאת חרדה ומגוננת יתר על המידה. כתוצאה מכך, התנהגותם עלולה להרחיק מעליהם את אותם אנשים להם הם חרדים.
בכל המקרים אשר תוארו לעיל ניתן לטפל באמצעות נטילת תמציות פרחי באך מסוג ערמון אדום (Red Chestnut).

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג ערמון אדום (Red Chestnut)

פרחי באך הם דרך טיפולית להחזרת האופטימיות והשלווה לחיי המטופלים בדרך נעימה וטבעית, זאת בדומה לטיפולים נוספים ברפואה אלטרנטיבית. מטופלים בתמציות פרחי באך מסוג ערמון אדום (Red Chestnut) יוכלו לחוש בהפחתת רמות החרדה ממנה הם סבלו, במקביל לשיפור ביכולתם להיות תומכים ומוכנים לעזור, מבלי לאבד את עשתונותיהם.
לרוב במהלך הטיפול בפרחי באך ערמון אדום (Red Chestnut) יחוש המטופל הקלה מהפחדים אשר ליוו אותו. בעקבות נטילת תמציות פרחי באך הוא יתמלא בכוחות מחודשים ויכולת להקרין סביבו תחושת בטחון ואומץ לב. כל זאת, מבלי לשדר פחד ודאגה כמקודם.
הסביבה הקרובה למטופל בתמציות פרחי באך מסוג ערמון אדום (Red Chestnut) תוכל לחוש כי ניתן להישען עליו מבלי לחשוש מתגובות קיצוניות של דאגה ופחד. בעקבות הטיפול, הסביבה תפנים כי ניתן לסמוך על המטופל מאחר והוא יהווה משענת יציבה בכל מצב, גם אם מדובר במקרה מלחיץ או קשה כמו מחלה או אירוע בלתי צפוי.
בעקבות נטילת תמציות פרחי באך מסוג ערמון אדום (Red Chestnut) גם המטופל עצמו יוכל להפנות את כוחותיו ומחשבותיו לנושאים חיוביים, מתוך תחושת שחרור מחרדות ומתוך רצון לפעול עבור עצמו - דבר אשר נמנע מלעשותו כאשר היה עסוק בדאגנות יתר כלפי קרוביו.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג ערמון אדום (Red Chestnut)

איה (שם בדוי), בת 35 ואם לילדה בת שלוש הגיעה לטיפול בפרחי באך עקב תחושות של עצבנות וחוסר נינוחות כלפי ילדתה. איה סיפרה בשיחת התשאול להתאמת פרחי באך כי היא לא מבינה מדוע היא כה עצבנית. יש לה ילדה נוחה וחמודה, אך הרגשות פשוט מציפים אותה.
לאחר בירור קצר, הסתבר כי איה הינה אם חד-הורית וכי עוד מתקופת ההיריון איה סובלת מפחדים וחרדות כלפי התינוקת. היא נוטה לראות שחורות ולדמיין מחשבות כי דברים רעים יקרו לילדתה.
ההתאמה לתמצית הנכונה הייתה ברורה ואיה החלה טיפולים בתמציות פרחי באך מסוג ערמון אדום (Red Chestnut). תוך שבועות ספורים החרדות פחתו ואיה אפשרה לביתה מרחב פעולה גדול יותר. דוגמא לכך היא שאיה אפשרה לבתה לנסוע באופניים בגן הציבורי ולא רק בחצר ביתה, דבר אשר בעבר חששה ממנו מאוד ובשל כך הגבילה את בתה.
הטיפול בפרחי באך עזר לאיה להתגבר על פחדיה המוגזמים ולאפשר לה לגדל את ילדתה בנחת מתוך תחושת בטחון. איה סיפרה לאחר סיום הטיפול בתמציות פרחי באך ערמון אדום (Red Chestnut) כי הטיפול שינה את חייה ואת חיי ביתה.

איה: "הטיפול עזר לי לגדל את ילדתי בגישה פתוחה יותר מבלי להעמיס עליה את דאגותיי. אני מרגישה בהבדל בין התקופה שקדמה לטיפול לבין התקופה שאחריו. אני יודעת כי בזכות הטיפול בפרחי באך ילדתי תגדל מלווה בתחושת בטחון במקום בתחושה של פחד".

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות