פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: ערמון מתוק (Sweet Chestnut)

ערמון מתוק
ערמון מתוק
שם מלא:
ערמון מתוק
שם לועזי:
Sweet Chestnut

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג ערמון מתוק (Sweet Chestnut) מתאימות למי שסובל מדיכאון המלווה בחוסר תקווה ותחושת ייאוש.

מתי תתאים תמצית פרחי באך ערמון מתוק (Sweet Chestnut)

סוג הדיכאון שמצריך טיפול על ידי תמציות פרחי באך ערמון מתוק (Sweet Chestnut) מאופיין בתחושת חוסר תקווה, ייאוש וכאב נפשי רב.
המטופלים בפרחי באך מסוג ערמון מתוק (Sweet Chestnut) מרגישים פעמים רבות בודדים מאוד, נטושים ועזובים, עם תחושה חזקה כי אין להם תקווה לעתיד טוב יותר.
הדיכאון האופייני יהיה כה חזק עד כי המטופל עלול להרגיש שבור מרוב כאב נפשי, מבלי יכולת לעזור לעצמו ובתחושה כי הוא "נעזב על ידי העולם".
הסיבות לדיכאון המצריך התערבות של טיפול בתמציות פרחי באך מסוג ערמון מתוק (Sweet Chestnut) יכולות להיות רבות ומגוונות. טיפול באמצעות פרחי באך המכילים ערמון מתוק (Sweet Chestnut) מתאים לטיפול במגוון רחב של גורמים לדיכאון, החל מהתמודדות ממושכת עם מחלה או קושי, וכלה באובדן של אדם קרוב.
השימוש בתמציות פרחי באך מסוג ערמון מתוק (Sweet Chestnut) יעזור למי שאינו מסוגל להמשיך יותר. מטופל טיפוסי הזקוק לנטילת פרחי באך ערמון מתוק (Sweet Chestnut), יעיד על עצמו כי אין לו מחשבות אובדניות אך מנגד, הוא תשוש מרוב ניסיון להחזיק מעמד אל מול הכאב הנפשי הבלתי נסבל.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג ערמון מתוק (Sweet Chestnut)

טיפול בפרחי באך עוזר לאנשים למצוא כוחות נפשיים להתמודדות עם כאב ואי שקט. הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג ערמון מתוק (Sweet Chestnut) יעזור למטופל להרגיש מחדש תחושת אופטימיות ותקווה.
בעקבות הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג ערמון מתוק (Sweet Chestnut) המטופל יחוש הקלה משמעותית בסבל הנפשי. בזכות הטיפול, הוא יוכל להאמין שוב כי קיים עתיד טוב יותר ובאופן כללי יחווה תחושת תקווה מחודשת.
פעמים רבות במהלך הטיפול בתמציות פרחי באך ערמון מתוק (Sweet Chestnut) המטופל אשר איבד אמון ביקום או בהשגחה עליונה לעזרה בסבלו, יחזור להרגיש כי הוא אינו נטוש כשהיה והדבר יביא איתו שלווה ורגיעה. מטופלים רבים מספרים כי הם התקרבו בחזרה לדת בעקבות הטיפולים בפרחי באך, זאת לאחר שהרגישו שכמו בעבר, יש מקום בחייהם לאמונה רוחנית עמוקה.
האופטימיות המחודשת תאפשר למטופל בתמציות פרחי באך ערמון מתוק (Sweet Chestnut) להתמודד בצורה טובה יותר עם מצבו הנוכחי ולהאמין כי אם ירצה בכך, העזרה תגיע והמצב ישתפר. טיפול באמצעות תמציות פרחי באך מאפשר למטופלים לקבל חיזוק נפשי ולהתגבר על הדיכאון והסבל.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג ערמון מתוק (Sweet Chestnut)

גליה (שם בדוי), נשואה בת 35 ואם לשלושה, מזכירה במקצועה, הגיעה לטיפול עקב נדודי שינה ותלונה על חוסר תיאבון במשך תקופה ארוכה. בתשאול להתאמת פרחי באך, התברר כי לפני כשלושה חודשים גליה איבדה את אימה, לאחר התמודדות ארוכה עם מחלה.
גליה אובחנה כסובלת מדיכאון ותחושה כי היא נשארה לבדה בעולם, זאת למרות העובדה כי אביה של גליה עודנו בחיים.
לגליה הותאם טיפול אשר כלל תמציות פרחי באך מסוג ערמון מתוק (Sweet Chestnut) על מנת לשפר באופן מידי את הרגשתה.
תוך זמן קצר השפעת הטיפול בפרחי באך הורגשה וגליה חשה שיפור משמעותי. השינה נעשתה רצופה, התיאבון חזר אליה בהדרגה והיא הרגישה כי היא יכולה לבקש עזרה מהסביבה. לא סיפרה כי בעקבות נטילת תמציות פרחי הבאך, היא הבינה כי יש בתוכה כוחות רבים שיוכלו לעזור להחלמתה מתחושת האובדן.
ככל שגליה הרגישה טוב יותר, הקשר עם אביה התהדק ושניהם הרוויחו מכך. הקשר המחודש עם אביה הביא לתמיכה הדדית לצורך ההתמודדות עם האובדן. במקרה הנדון, ראינו כיצד בחירה נכונה בתמצית פרחי באך מתאימה יכולה להביא לשיפור מהיר ומשמעותי באיכות חייו של המטופל.

גליה: "לפני הטיפול בפרי באך הרגשתי אבודה ועצובה. ליוותה אותי הרגשה חזקה כי לעולם לא אתאושש ממות אימי והדבר הכביד עלי מאוד. הטיפול בתמציות פרחי באך שינה את חיי, חזרתי לעצמי ולמשפחתי".

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות