פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: צפצפה (Aspen)

צפצפה
צפצפה
שם מלא:
צפצפה
שם לועזי:
Aspen

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג צפצפה (Aspen) מתאימות למי שחש פחדים בלתי מוסברים ואינו יודע את מקורם.

מתי תתאים תמצית פרחי באך צפצפה (Aspen)

כאשר אדם חש פחד או דאגה אשר תוקפים במפתיע ואינו מסוגל להגדיר מדוע הוא חש כך או ממה למעשה הוא פוחד, הטיפול המתאים יהיה באמצעות תמציות פרחי באך מסוג צפצפה (Aspen).
זהו סוג טיפול בפרחי באך אשר מטרתו להרגיע חרדות אשר מגיעות ללא התרעה ויכולות להתבטא בתחושות גופניות לא נעימות קיצוניות כגון זיעה קרה או דפיקות לב מואצות.
בשעת הפחד, המטופל הזקוק לתמציות פרחי באך מסוג צפצפה (Aspen) לא יידע לומר בדיוק ממה הוא מפחד, אלא רק לתאר באופן כללי תחושת חרדה עמוקה.
במצבים מסוימים תמציות פרחי באך מסוג צפצפה (Aspen) יוכלו להפחית את תחושת הפחד. לדוגמא אצל ילדים אשר סובלים מסיוטי לילה או פחדים ממכשפות ומפלצות, או מכל דבר לא הגיוני ולא מציאותי.
לקיחת תמציות פרחי באך מסוג צפצפה (Aspen) תעזור למי שסובל באופן קבוע מדאגות יומיומיות ומפחד משתק מפני אסונות או תאונות. יעילות תמצית פרחי באך מסוג צפצפה (Aspen) הינה משמעותית כאשר אין הפחד נובע מאירוע נקודתי מסוים, אלא קיימת תחושת חשש תמידית.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג צפצפה (Aspen)

פרחי באך עוזרים להפחית חרדה ודאגות ומגבירים אופטימיות ואומץ-לב. המטופלים בתמציות פרחי באך מסוג צפצפה (Aspen) יוכלו להרגיש כי תחושת הביטחון חוזרת אל חייהם. במקום תחושת הפחד הם יתמלאו בשקט נפשי ובתחושה כי הכול יסתדר על הצד הטוב ביותר.
בעקבות הטיפול בפרחי באך מסוג צפצפה (Aspen) האמונה בטוב ובחיובי חוזרת לחיי המטופל וכמו כן חוזרת היכולת לחוות את החיים מבלי החששות והמכשולים הנפשיים שקדמו לטיפול.
כאשר הטיפול בתמציות פרחי באך ניתן לילדים החווים סיוטי לילה, השינה תחזור להיות שלווה והם ירגישו מלאי ביטחון ואומץ לב אל מול אותם פחדים שסבלו מהם לפני כן.
תמציות פרחי באך מסוג צפצפה (Aspen) יתנו למטופל את האומץ להעז ולעשות דברים אשר בעבר פחד מהם. אומץ הלב ילווה בתחושה של שמחת חיים ורצון ליהנות בלי פחד או חשש.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג צפצפה (Aspen)

עמית (שם בדוי), בן 9, הגיע לטיפול בפרחי באך יחד עם אימו, אשר סיפרה כי עמית מתעורר מידי לילה בצעקות וכאשר הוא נשאל מדוע התעורר, עמית עונה כי חלם חלום רע אך לא מסוגל להיזכר על מה חלם.
בנוסף, אימו של עמית סיפרה בדאגה למטפלת בפרחי באך כי לעיתים עמית בוכה כאשר היא צריכה לצאת מהבית בשעות הערב ואינו מוכן לעזוב אותה. הוא נצמד אליה פיזית, דבר אשר מאז היותו בן 3 לא עשה ואימו לא יודעת איך לעזור לו. זו למעשה הייתה הסיבה אשר בגללה הגיעה לטיפול בפרחי באך - על מנת לאזן אותו מבחינה רגשית וחזק את יכולותיו להתמודד עם הפחדים.
הטיפול אשר הותאם לעמית כלל תמציות פרחי באך מסוג צפצפה (Aspen) ובפגישות המעקב אימא של עמית סיפרה כי חל שיפור מדהים בהתנהגותו. מאז החל עמית ליטול תמציות פרחי באך, הוא ישן שינה רצופה ללא חלומות מפחידים והרבה יותר שמח ושקט. בניגוד לעבר, כאשר אמו יצאה ערב אחד מהבית שאל עמית לאן היא הולכת אך לא בכה אלא הסכים לשחק עם אביו בצורה שלווה.
אימו של עמית ממשיכה לבוא למעקב של טיפול בפרחי באך בכל פעם שעמית נראה חסר בטחון או מפוחד ולדבריה עמית מתייחס לפרחי הבאך כאל תרופה אשר נותנת לו אומץ.

אמו של עמית: "הטיפול בפרחי באך עזר מאוד לבן שלי, הוא מראה סימני אומץ ואפילו מעז לעשות דברים אשר בעבר חשש מהם כמו ללכת לבד לחברים. שמחת החיים והרצון לנסות דברים חדשים חזרה אליו!"

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות