פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: קורנית (Cerato)

קורנית
קורנית
שם מלא:
קורנית
שם לועזי:
Cerato

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך מסוג קורנית (Cerato) טובות לאלו אשר לא סומכים על עצמם וזקוקים לחיזוק תמידי וקבלת אישור מאחרים בצורה מוגזמת.

מתי תתאים תמצית פרחי באך קורנית (Cerato)

כולנו זקוקים לפעמים לחיזוק ותמיכה מהסביבה אך כאשר הדבר הופך להרגל ולצורך מוגזם, תמציות פרחי באך מסוג קורנית (Cerato) יוכלו לעזור.
תמציות פרחי באך מסוג קורנית (Cerato) יאזנו רגשית מטופלים אשר מרגישים צורך לשאול אנשים אחרים לדעתם ואינם מסוגלים לפעול על בעצמם, זאת בשל חוסר בטחון עצמי.
חייהם של מטופלים טיפוסיים בפרחי באך מסוג קורנית (Cerato) סובבים סביב התייעצות בלתי פוסקת עם הסביבה, מבלי שיוכלו לסמוך על שיקול דעתם, זאת כמובן מתוך חשש עמוק לעשות טעות.
במהלך טיפול בתמציות פרחי באך מסוג קורנית (Cerato) המטפל עוזר למטופל אשר לרוב הינו בעל נטייה לדבר יתר על המידה, מתוך חוסר יכולתו לגבש דעה משל עצמו. התנהגות זו גורמת למטופל להיתפס בעיני הסביבה כלא-מבין ובמקרים חריגים כטיפש. עזרתו של המטפל נועדה על מנת לשנות את התדמית הזו.
הסביבה תחוש פעמים רבות סלידה מאדם הזקוק לטיפול בפרחי באך מסוג קורנית (Cerato), טרם הטיפול כמובן. הסיבה נובעת מהנטייה של המטופל בפרחי באך מסוג קורנית (Cerato) להתיש את סביבתו בשאלות ודיבורים.
לעיתים המטופל בפרחי באך מסוג קורנית (Cerato) יכול לדעת בדיוק מה נכון עבורו, אך מתוך רצון לתשומת-לב ובשל ניסיון לא מוצלח לקרבה עם אחרים, הוא לא יחליט בעצמו אלא יבקש את עצת הסביבה - דבר אשר רק ירחיק ממנו אנשים בסופו של דבר.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג קורנית (Cerato)

פרחי באך עוזרים בהעלאת הערך העצמי ומגבירים בטחון ואהבה עצמית. נטילת פרחי באך לאורך זמן יכולה להשפיע על המטופל בצורה עמוקה, לשנות את הרגליו ולשפר את איכות חייו לאין שעור.
לאחר טיפול בפרחי באך מסוג קורנית (Cerato) מטופלים רבים יוכלו לסמוך על עצמם ועל החלטותיהם מבלי לבקש אישור בלתי פוסק מהסביבה. תמציות פרחי הבאך ישפרו את הביטחון העצמי של המטופלים ויאפשרו להם להתנהל בצורה עצמאית יותר.
האינטואיציה הפנימית תתחזק והמטופלים בתמציות פרחי באך מסוג קורנית (Cerato) יוכלו לפעול על פי הרגשתם ונטייתם בתחושה כי הם יודעים לבדם מהו הדבר הנכון לעשות. עצם נטילת תמציות פרחי הבאך תשפר עקב כך את איכות חייהם.
לאחר הטיפול בפרחי באך המטופל יוכל להחליט החלטות במהירות וגם לבצע אותן - דבר אשר יוביל להערכה בקרב סביבתו אשר תכיר אותו כבעל יכולת בחירה טובה. בעקבות הטיפול בפרחי באך המעמד החברתי של המטופלים ישתפר מאחר והסביבה תתפוס אותם כחכמים, נבונים, בעלי תושייה ויכולת לקבל החלטות ולבצען.
הטיפול בפרחי באך מסוג קורנית (Cerato) יכול לעזור למטופל להחליט בעצמו ובעיקר להיות שלם עם עצמו ועם החלטותיו לאחר מכן. מדובר בשינוי מהותי אשר יגרום לתחושה של אושר בקרב המטופל.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג קורנית (Cerato)

גלית (שם בדוי), רווקה בת 31, הגיעה לטיפול פרחי באך על מנת לקבל תמיכה נפשית בעקבות פרידה כואבת אשר היא יזמה.
גלית סיפרה למטפל בפרחי באך כי מאז הפרידה היא לא שקטה ומרבה לשאול את חברותיה האם פעלה נכון לעיתים תכופות. לאחרונה אף פנתה למגדת עתידות לעזרה מאחר והיא הרגישה חוסר בטחון וחוסר יכולת לקבל החלטות בנוגע לנושאים רבים ומגוונים.
גלית סיפרה כי אפילו חברותיה הקרובות מתרחקות ממנה עקב השאלות הבלתי פוסקות והעיסוק האובססיבי בפרידה. החברות אמרו לה בדאגה כי הן לא מכירות אותה כלא-יציבה ומבולבלת כפי שהפכה להיות.
לגלית הותאמו בין היתר תמציות פרחי באך מסוג קורנית (Cerato) ואכן חל שיפור גדול בהרגשתה. לאחר זמן קצר, היא החלה מרגישה שלמה עם החלטתה לסיים את הקשר והצורך לקבל אישור מהחברות וממגדת העתידות הלך והתפוגג.
גלית הבינה תוך כדי הטיפול בפרחי באך כי היא יכולה לסמוך על עצמה ונזכרה בדברים אשר גרמו לה להחליט על סיום הקשר ולקבלם כהחלטה טובה עבורה. כמו כן, מאז שגלית החלה להשתמש בתמציות פרחי הבאך היא הפכה לעצמאית יותר ורגועה יותר.
גלית סיימה את הטיפול בפרחי באך כשהיא אופטימית, מלאת שלווה וחדורת כוחות מחודשים. לדבריה היא חזרה להיות מי שהיא הייתה קודם לכן, עצמאית, פעלתנית ומלאת ביטחון.

גלית: "הטיפול בפרחי באך החזיר לי את השקט והביטחון לדעת כי פעלתי נכון בעבר וכי אני פועלת נכון בהווה."

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות