פרחי באך

תמציות פרחי באך

טיפול בפרחי באך
טיפול בפרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

תמציות פרחי באך: שיבולת שועל (Wild Oat)

שיבולת שועל
שיבולת שועל
שם מלא:
שיבולת שועל
שם לועזי:
Wild Oat

מאפיין טיפולי עיקרי:

תמציות פרחי באך המכילות שיבולת שועל (Wild Oat) יעזרו לאלו הזקוקים לעזרה במציאת כיוון ודרך בחיים והפגת חוסר-הוודאות.

מתי תתאים תמצית פרחי באך שיבולת שועל (Wild Oat)

תמציות פרחי באך עוזרות בקבלת החלטות מתוך וודאות, שלווה ובטחון עצמי ומקלות על המטופל במהלך תהליך קבלת ההחלטות. תמציות פרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat) יעזרו במצב בו המטופל אינו מצליח להחליט מהי דרכו בחיים. טיפול בפרחי באך יקל על תחושת בלבול וחוסר יכולת למצוא כיוון מתאים אצל המטופל.
מטופל טיפוסי בפרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat) יתאר את הרגשתו כחוסר יכולת להישאר במקום אחד לאורך זמן. כך לדוגמא, יתקשה המטופל להישאר במקום עבודה קבוע וימצא את עצמו בחיפוש מתמיד אחר ההחלטה הנכונה. מטופלים רבים נוטים לחפש את השינוי אשר יגרום להם לסיפוק ולתחושת מימוש עצמי אך בפועל קשה להם לבצע זאת.
הצורך בטיפול פרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat) יגיע כאשר המטופל יסבול מחוסר הוודאות לגבי הכיוון בחייו והדבר יגרום לו לתסכול ולחוסר שקט. טיפול באמצעות תמציות פרחי באך יקל על המטופל ויעזור לו להפיג את חוסר הוודאות בחייו.
הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat) יעזור כאשר המטופל סובל מדיכאון עקב חוסר היכולת שלו למצוא נתיב ברור בחיים ומתחושת חוסר ערך עצמי על כך שלא הצליח לממש את כישרונו בצורה מספקת. הבחירה בטיפול פרחי באך תשפר את מצב רוחו של המטופל ותחזק את הביטחון העצמי שלו.

התוצאות אליהן מביאה תמצית פרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat)

לאחר הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat) המטופל יוכל למצוא את דרכו בחיים בצורה קלה ונינוחה יותר מבעבר. בין אם המדובר בעבודה, מקום מגורים או כל דבר אחר אשר העסיק ותסכל אותו, נטילת פרחי באך המכילים שיבולת שועל (Wild Oat) יקלו על תהליך החיפוש בו נמצא המטופל.
בעזרתן של תמציות פרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat) מטופלים רבים זוכים להגיע לכדי מימוש עצמי, להרגיש מסופקים ובעלי מוטיבציה אמיתית לפעול למען המטרות שלהם.
המטופל יוכל למצוא את אושרו ואת שמחת החיים שלו כאשר תמציות פרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat) יאפשרו לו למצוא את הכיוון המתאים לו ביותר, לאחר תקופה בה התלבט ולא מצא את דרכו.
לסיכום, ניתן לומר כי בעקבות שימוש בפרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat) יחזור השקט והביטחון לחייהם של מטופלים רבים. תוך כדי הטיפול בתמציות, תגבר ההבנה אצל המטופלים כי הם בחרו בנתיב התקדמות אשר הינו נכון עבורם.

מקרה לדוגמא: טיפול בפרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat)

יניב (שם בדוי), בן 24, הרגיש אבוד ולא שקט כאשר עמד בפני בחירת לימודיו באוניברסיטה. המחשבה על החלטה כה משמעותית הביאה אותו לחוסר שקט רב. לטיפול פרחי באך הגיע יניב מתוך רצון לעזרה בתחושת הדכדוך שליוותה אותו בתקופה האחרונה.
לכאורה, היה ליניב הכול: בת זוג אוהבת, ציון גבוה בפסיכומטרי ומשפחה תומכת, אך הוא לא הרגיש שמח במיוחד. להפך, לטיפול פרחי באך הגיע יניב כשהוא מבולבל ומוטרד בשל הלימודים באוניברסיטה.
בתשאול להתאמת תמציות פרחי באך, התברר כי יניב לא בטוח כלל בדרכו המקצועית וכי הוא לא מצליח להחליט מה התחום הנכון לו ביותר. הדבר גרם לו להרגיש תסכול רב אשר היווה את הסיבה לכך שפנה לטיפול בפרחי באך.
יניב הרגיש כי הוא נמצא בצומת דרכים בחייו ולכן הותאמו לו תמציות פרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat). התמצית שיבולת שועל (Wild Oat) נבחרה על מנת להקל ולתמוך ביניב במהלך תהליך קבלת ההחלטות שבו הוא ניצב.
יניב החל לנטול את תמציות פרחי הבאך באופן מידי לאחר התשאול הראשוני, והרגיש בשינוי תוך מספר ימים בלבד. תמציות פרחי הבאך עזרו ליניב לגבש החלטה תוך זמן קצר והוא החליט לממש חלום ילדות ולהיות וטרינר.
לאחר הטיפול בתמציות פרחי באך מסוג שיבולת שועל (Wild Oat), יניב הרגיש בטוח בעצמו, מאושר מהכיוון אותו בחר ונחוש להצטיין בלימודיו ולהצליח בדרך אותה בחר. משיחת טלפון שנערכה עם יניב הוא נשמע החלטי ומרוצה בעקבות הבחירה בלימודים עליה החליט. לא נותר זכר לבחור המבולבל והמוטרד אשר הגיע לטיפול בהתחלה.

יניב: "אין דבר יותר מספק מלדעת מהו הכיוון בחיי. כעת, תודות לטיפול בפרחי באך, אוכל להשקיע את כל כוחי בקריירה אותה בחרתי. זו בהחלט תחושה נהדרת להרגיש בטחון בכיוון שבו בחרתי. עברתי טיפול קצר אך מדהים".

בחזרה: רשימת 38 תמציות פרחי באך


חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות