פרחי באך

תמציות פרחי באך

ליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בצד שמאל:

פרחי באך ופירוש חלומות

מטופלים רבים אשר מגיעים לטיפול בפרחי באך מספרים כי הם סובלים מחלומות רעים וסיוטים אשר פוגעים באיכות השינה שלהם. טכניקות פירוש חלומות רבות מצביעות על קשר ישיר בין התחושות שלנו במציאות לבין החלומות שאנו חולמים בלילה. כלומר, באמצעות יישום תורת פירוש חלומות זו או אחרת, ניתן לאבחן רגשות ותחושות שליליים אצל המטופל אשר פוגעים באיכות חייו.

במהלך טיפול בפרחי באך, עוד בשלב האבחון ניתן לשאול את המטופל אודות החלומות שלו. על ידי הבנת פתרון החלומות של המטופל, המטפל יכול לגלות את קיומן של רגשות שליליים בחייו של המטופל ולאמוד את השפעתם על המטופל. בהמשך הטיפול, על ידי נטילת תמציות באך מתאימות, ניתן להיפטר מאותם רגשות שליליים, ובמקביל לחזק רגשות חיוביים אצל המטופל.

קיימים כלים רבים לפירוש חלומות ואבחון הרגשות אשר עומדים מאחוריהם. מילוני חלומות איכותיים מכילים פירוש ישיר לחלום ובנוסף מקשרים בין פירוש החלום הישיר לבין ההשפעות הנפשיות-רגשיות אשר נגזרות ממנו.

מילוני פירוש חלומות מומלצים:
מילון פירוש חלומות לפי הפסיכולוגיה
מילון פירוש חלומות לפי הקבלה


יש לזכור כי פירוש חלומות הינו כלי נוסף כחלק מהרפואה האלטרנטיבית אשר ניתן להיעזר בו במהלך טיפולים בפרחי באך. לפיכך, קיימים מטפלים רבים אשר עושים שימוש בכלים נוספים/אחרים על מנת לבצע אבחון יעיל ואיכותי למטופלים שלהם. כל מטפל נוהג לבחור את השיטות אשר מתאימות לו, בהתבסס על הניסיון הטיפולי שלו.חיפוש באתר פרחי באך:
תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 | פירוש חלומות